
B2B catalogue
Orbe Commodities — Product Catalog
Prices as of 09/27/2026, 20:00 · USD at PTAX 09/25/2026
Prices valid on the date and time shown and subject to confirmation when the order is closed. This offer may be changed or withdrawn through the same channel, without prior notice.
Natural Foods
Teas
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Avocado Leaves | 1 kg | $7.03/kg | $7.33/kg | $7.03 |
| Artichoke | 1 kg | $21.73/kg | $22.60/kg | $21.73 |
| Cut Licorice Root | 1 kg | $15.80/kg | $16.45/kg | $15.80 |
| Lavender | 1 kg | $25.68/kg | $26.70/kg | $25.68 |
| Blackberry Leaves | 1 kg | $11.29/kg | $11.74/kg | $11.29 |
| Arnica-do-Mato (Brazilian Arnica) | 1 kg | $8.76/kg | $9.11/kg | $8.76 |
| Cut Aroeira (Brazilian Peppertree Bark) | 1 kg | $8.95/kg | $9.31/kg | $8.95 |
| Rue Leaves | 1 kg | $32.15/kg | $33.43/kg | $32.15 |
| Wormwood (Artemisia) | 1 kg | $12.43/kg | $12.92/kg | $12.43 |
| Assa-Peixe (Brazilian Medicinal Herb) | 1 kg | $6.95/kg | $7.23/kg | $6.95 |
| Cut Barbatimão (Brazilian Medicinal Bark) | 1 kg | $7.99/kg | $8.31/kg | $7.99 |
| Burdock Leaves | 1 kg | $12.84/kg | $13.37/kg | $12.84 |
| Boldo Leaves for Tea | Case 14 kg | $8.11/kg | $8.44/kg | $113.54 |
| Half case 2 kg | $9.39/kg | $9.76/kg | $18.78 | |
| 1 kg | $10.88/kg | $11.31/kg | $10.88 | |
| Chamomile Flowers for Tea | Case 10 kg | $8.31/kg | $8.64/kg | $83.10 |
| Half case 4 kg | $9.52/kg | $9.90/kg | $38.08 | |
| 1 kg | $11.07/kg | $11.53/kg | $11.07 | |
| Cana-do-Brejo (Brazilian Medicinal Herb) | 1 kg | $6.34/kg | $6.60/kg | $6.34 |
| Lemongrass for Tea | Case 10 kg | $4.09/kg | $4.26/kg | $40.90 |
| Half case 4 kg | $4.74/kg | $4.93/kg | $18.96 | |
| 1 kg | $5.50/kg | $5.72/kg | $5.50 | |
| Milk Thistle | 1 kg | $32.25/kg | $33.55/kg | $32.25 |
| Sweet Carqueja (Brazilian Medicinal Herb) | 1 kg | $5.76/kg | $5.97/kg | $5.76 |
| Catuaba Bark, Cut | 1 kg | $7.46/kg | $7.78/kg | $7.46 |
| Horsetail (Cavalinha) | 1 kg | $15.94/kg | $16.57/kg | $15.94 |
| White Tea | Case 10 kg | $6.93/kg | $7.21/kg | $69.30 |
| Half case 4 kg | $8.03/kg | $8.35/kg | $32.12 | |
| 1 kg | $9.33/kg | $9.70/kg | $9.33 | |
| Angelica Tea | 1 kg | $12.86/kg | $13.37/kg | $12.86 |
| Cotton Seed Tea (Cotton Plant) | 1 kg | $9.01/kg | $9.37/kg | $9.01 |
| Black Tea | Case 10 kg | $10.17/kg | $10.58/kg | $101.70 |
| Half case 4 kg | $11.64/kg | $12.11/kg | $46.56 | |
| 1 kg | $13.55/kg | $14.10/kg | $13.55 | |
| Green Tea | Case 10 kg | $3.71/kg | $3.85/kg | $37.10 |
| Half case 4 kg | $4.38/kg | $4.54/kg | $17.52 | |
| 1 kg | $5.03/kg | $5.23/kg | $5.03 | |
| Imported Green Tea | Case 10 kg | $4.34/kg | $4.52/kg | $43.40 |
| Half case 4 kg | $5.03/kg | $5.23/kg | $20.12 | |
| 1 kg | $5.83/kg | $6.07/kg | $5.83 | |
| Instant Green Tea | Case 5 kg | $18.63/kg | $19.38/kg | $93.15 |
| Half case 2 kg | $20.85/kg | $21.67/kg | $41.70 | |
| 1 kg | $24.42/kg | $25.40/kg | $24.42 | |
| Instant Green Tea, Pineapple with Mint Flavor | Case 5 kg | $19.30/kg | $20.08/kg | $96.50 |
| Half case 2 kg | $21.59/kg | $22.46/kg | $43.18 | |
| 1 kg | $25.30/kg | $26.32/kg | $25.30 | |
| Red Tea | 1 kg | $15.37/kg | $15.98/kg | $15.37 |
| Chapéu-de-couro (Brazilian Medicinal Herb) | 1 kg | $11.27/kg | $11.72/kg | $11.27 |
| Cipó-mil-homens (Brazilian Medicinal Vine) | 1 kg | $12.35/kg | $12.84/kg | $12.35 |
| Turmeric Root | Case 25 kg | $5.93/kg | $6.17/kg | $148.25 |
| Half case 4 kg | $7.09/kg | $7.38/kg | $28.36 | |
| 1 kg | $8.46/kg | $8.82/kg | $8.46 | |
| Damiana | 1 kg | $112.19/kg | $116.69/kg | $112.19 |
| Dente de Leão | 1 kg | $9.92/kg | $10.31/kg | $9.92 |
| Emburana (Brazilian Medicinal Bark) | 1 kg | $8.17/kg | $8.50/kg | $8.17 |
| Echinacea | 1 kg | $35.23/kg | $36.63/kg | $35.23 |
| Erva-Baleeira (Brazilian Medicinal Herb) | 1 kg | $12.88/kg | $13.39/kg | $12.88 |
| Lemon Balm for Tea | Case 10 kg | $9.33/kg | $9.70/kg | $93.30 |
| Half case 4 kg | $10.68/kg | $11.09/kg | $42.72 | |
| 1 kg | $12.43/kg | $12.92/kg | $12.43 | |
| Erva-de-Bicho (Brazilian Medicinal Herb) | 1 kg | $6.64/kg | $6.89/kg | $6.64 |
| Erva-de-São-João (Mentrasto Herb) | 1 kg | $7.48/kg | $7.80/kg | $7.48 |
| Fennel | Case 10 kg | $5.23/kg | $5.42/kg | $52.30 |
| Half case 5 kg | $6.05/kg | $6.29/kg | $30.25 | |
| 1 kg | $7.01/kg | $7.29/kg | $7.01 | |
| Toasted Yerba Mate for Tea | Case 10 kg | $4.91/kg | $5.11/kg | $49.10 |
| Half case 4 kg | $5.68/kg | $5.91/kg | $22.72 | |
| 1 kg | $6.60/kg | $6.85/kg | $6.60 | |
| Green Yerba Mate for Tea | Case 10 kg | $3.71/kg | $3.85/kg | $37.10 |
| Half case 4 kg | $4.38/kg | $4.54/kg | $17.52 | |
| 1 kg | $5.03/kg | $5.23/kg | $5.03 | |
| Espinheira-Santa (Brazilian Medicinal Herb) | 1 kg | $12.64/kg | $13.15/kg | $12.64 |
| Eucalyptus Leaves | 1 kg | $4.21/kg | $4.38/kg | $4.21 |
| Fennel for Tea | Case 10 kg | $2.95/kg | $3.07/kg | $29.50 |
| Half case 4 kg | $3.46/kg | $3.60/kg | $13.84 | |
| 1 kg | $3.99/kg | $4.15/kg | $3.99 | |
| Garcinia (Garcinia Cambogia) | 1 kg | $33.10/kg | $34.41/kg | $33.10 |
| Dried Ginger Root | Case 10 kg | $10.35/kg | $10.76/kg | $103.50 |
| Half case 4 kg | $11.84/kg | $12.31/kg | $47.36 | |
| 1 kg | $13.80/kg | $14.35/kg | $13.80 | |
| Soursop Leaves | 1 kg | $8.76/kg | $9.11/kg | $8.76 |
| Guaçatonga (Brazilian Medicinal Herb) | 1 kg | $4.68/kg | $4.85/kg | $4.68 |
| Guaco Leaves | 1 kg | $23.14/kg | $24.07/kg | $23.14 |
| Hibiscus Flower for Tea | Case 10 kg | $5.58/kg | $5.79/kg | $55.80 |
| Half case 4 kg | $6.46/kg | $6.72/kg | $25.84 | |
| 1 kg | $7.50/kg | $7.80/kg | $7.50 | |
| Hibiscus Flower for Tea 80GR | 1 un | $3.09/un | $3.20/un | $3.09 |
| Hibiscus Powder | Case 10 kg | $5.17/kg | $5.36/kg | $51.70 |
| Half case 2 kg | $5.97/kg | $6.23/kg | $11.94 | |
| 1 kg | $6.95/kg | $7.23/kg | $6.95 | |
| Cut Hibiscus for Tea | Case 25 kg | $5.54/kg | $5.78/kg | $138.50 |
| Half case 4 kg | $6.62/kg | $6.89/kg | $26.48 | |
| 1 kg | $7.89/kg | $8.23/kg | $7.89 | |
| Insulin Plant Leaves for Tea | 1 kg | $40.55/kg | $42.18/kg | $40.55 |
| Purple Ipê Bark (Pau D'Arco), Cut | 1 kg | $9.19/kg | $9.56/kg | $9.19 |
| Jambolan Leaves (Java Plum) | 1 kg | $8.11/kg | $8.42/kg | $8.11 |
| Jasmine Flowers for Tea | 1 kg | $65.15/kg | $67.76/kg | $65.15 |
| Jatoba Bark (Brazilian Copal Tree), Cut | 1 kg | $13.12/kg | $13.63/kg | $13.12 |
| Mallow Leaves | 1 kg | $5.76/kg | $5.97/kg | $5.76 |
| Mamica de Cadela Bark, Cut (Brazilian Medicinal Bark) | 1 kg | $7.54/kg | $7.86/kg | $7.54 |
| Passion Fruit Leaves | 1 kg | $15.80/kg | $16.45/kg | $15.80 |
| Instant Matcha | Case 5 kg | $20.85/kg | $21.69/kg | $104.25 |
| Half case 2 kg | $23.03/kg | $23.95/kg | $46.06 | |
| 1 kg | $27.07/kg | $28.15/kg | $27.07 | |
| Instant Matcha Ginger, Honey & Lemon Flavor | Case 5 kg | $20.46/kg | $21.28/kg | $102.30 |
| Half case 2 kg | $22.60/kg | $23.50/kg | $45.20 | |
| 1 kg | $26.56/kg | $27.62/kg | $26.56 | |
| Instant Matcha Lemon & Mint Flavor | Case 5 kg | $20.46/kg | $21.28/kg | $102.30 |
| Half case 2 kg | $22.60/kg | $23.50/kg | $45.20 | |
| 1 kg | $26.56/kg | $27.62/kg | $26.56 | |
| Instant Matcha Green Apple Flavor | Case 5 kg | $21.28/kg | $22.12/kg | $106.40 |
| Half case 2 kg | $23.50/kg | $24.44/kg | $47.00 | |
| 1 kg | $27.62/kg | $28.74/kg | $27.62 | |
| Bitter Melon (São Caetano) | 1 kg | $8.72/kg | $9.05/kg | $8.72 |
| Lemon Balm (Melissa officinalis) | 1 kg | $20.99/kg | $21.81/kg | $20.99 |
| Myrrh | 1 kg | $16.51/kg | $17.18/kg | $16.51 |
| Mulungu Bark, Cut (Brazilian Medicinal Bark) | 1 kg | $6.89/kg | $7.17/kg | $6.89 |
| Nó de Cachorro (Brazilian Medicinal Root) | 1 kg | $12.37/kg | $12.88/kg | $12.37 |
| Olive Leaves | 1 kg | $9.92/kg | $10.31/kg | $9.92 |
| Ora-Pro-Nóbis Leaves (Brazilian Edible Cactus) | 1 kg | $25.21/kg | $26.21/kg | $25.21 |
| Ora-Pro-Nóbis Powder (Brazilian Edible Cactus) | Case 10 kg | $10.17/kg | $10.58/kg | $101.70 |
| Half case 5 kg | $11.64/kg | $12.11/kg | $58.20 | |
| 1 kg | $13.55/kg | $14.10/kg | $13.55 | |
| Pariparoba (Brazilian Medicinal Herb) | 1 kg | $5.54/kg | $5.76/kg | $5.54 |
| Pata de Vaca Leaves (Brazilian Medicinal Herb) | 1 kg | $6.89/kg | $7.17/kg | $6.89 |
| Pau Tenente (Brazilian Medicinal Bark) | 1 kg | $13.37/kg | $13.90/kg | $13.37 |
| Picão Branco (Gallant Soldier Herb) | 1 kg | $12.13/kg | $12.62/kg | $12.13 |
| Picão Preto (Black Jack Herb) | 1 kg | $10.33/kg | $10.74/kg | $10.33 |
| Pitanga Leaves (Surinam Cherry) for Tea | 1 kg | $4.68/kg | $4.85/kg | $4.68 |
| Porangaba Leaves (Bugre) | 1 kg | $4.22/kg | $4.38/kg | $4.22 |
| Quebra-Pedra (Chanca Piedra Herb) | 1 kg | $38.00/kg | $39.51/kg | $38.00 |
| Pomegranate Peel | 1 kg | $24.97/kg | $25.97/kg | $24.97 |
| White Rose Petals | 1 kg | $118.94/kg | $123.69/kg | $118.94 |
| Red Rose Petals | 1 kg | $79.71/kg | $82.91/kg | $79.71 |
| Sarsaparilla | 1 kg | $11.98/kg | $12.45/kg | $11.98 |
| Sucupira Seed (Brazilian Medicinal Seed) | 1 kg | $24.28/kg | $25.26/kg | $24.28 |
| Senna Leaves | 1 kg | $8.05/kg | $8.37/kg | $8.05 |
| Sete-Sangrias Herb (Cuphea), Northern Brazil | 1 kg | $7.09/kg | $7.36/kg | $7.09 |
| Stevia Powder | Case 5 kg | $33.04/kg | $34.37/kg | $165.20 |
| Half case 2 kg | $36.49/kg | $37.94/kg | $72.98 | |
| 1 kg | $42.91/kg | $44.62/kg | $42.91 | |
| Plantain Leaf (Tanchagem) | 1 kg | $13.68/kg | $14.23/kg | $13.68 |
| Tarumã Bark (Vitex, Brazilian Herb) | 1 kg | $6.62/kg | $6.87/kg | $6.62 |
| Linden (Tilia) | 1 kg | $77.75/kg | $80.85/kg | $77.75 |
| Cut Cat's Claw (Uña de Gato) | 1 kg | $9.19/kg | $9.56/kg | $9.19 |
| Cut Nettle Leaf | 1 kg | $9.64/kg | $10.03/kg | $9.64 |
| Uva Ursi (Bearberry) | 1 kg | $59.08/kg | $61.44/kg | $59.08 |
| Cut Yellow Uxi Bark | 1 kg | $11.29/kg | $11.74/kg | $11.29 |
| Verbena Leaves | 1 kg | $41.63/kg | $43.30/kg | $41.63 |
Sweets
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Candied Pineapple | Half case 2 kg | $18.04/kg | $18.77/kg | $36.08 |
| 1 kg | $21.14/kg | $22.01/kg | $21.14 | |
| Pineapple in Syrup, Glass Jar 400GR | Case 15 un | $8.35/un | $8.68/un | $125.25 |
| 1 un | $11.13/un | $11.57/un | $11.13 | |
| White Sugar-Coated Almonds | Half case 5 kg | $12.21/kg | $12.70/kg | $61.05 |
| 1 kg | $14.23/kg | $14.80/kg | $14.23 | |
| Colored Sugar-Coated Almonds | Half case 5 kg | $12.21/kg | $12.70/kg | $61.05 |
| 1 kg | $14.23/kg | $14.80/kg | $14.23 | |
| Chocolate-Covered Peanuts | Case 10 kg | $4.56/kg | $4.74/kg | $45.60 |
| Half case 2 kg | $5.28/kg | $5.48/kg | $10.56 | |
| 1 kg | $6.13/kg | $6.36/kg | $6.13 | |
| Colored Sugar-Coated Peanuts | Case 10 kg | $5.58/kg | $5.81/kg | $55.80 |
| Half case 5 kg | $6.46/kg | $6.72/kg | $32.30 | |
| 1 kg | $7.50/kg | $7.82/kg | $7.50 | |
| Peanut Praline | Case 10 kg | $4.74/kg | $4.93/kg | $47.40 |
| Half case 2 kg | $5.48/kg | $5.72/kg | $10.96 | |
| 1 kg | $6.36/kg | $6.62/kg | $6.36 | |
| Banana Candy with Sugar | Case 10 kg | $11.98/kg | $12.47/kg | $119.80 |
| Half case 5 kg | $13.57/kg | $14.12/kg | $67.85 | |
| 1 kg | $15.86/kg | $16.49/kg | $15.86 | |
| Banana Candy, Sugar-Free | Case 10 kg | $12.39/kg | $12.88/kg | $123.90 |
| Half case 5 kg | $14.02/kg | $14.59/kg | $70.10 | |
| 1 kg | $16.39/kg | $17.04/kg | $16.39 | |
| Apis Flora Ginger Candy 40GR | 1 un | $2.11/un | $2.18/un | $2.11 |
| Apis Flora Ginger Candy with Honey and Green Propolis 40GR | 1 un | $2.14/un | $2.24/un | $2.14 |
| Candied Banana | Case 10 kg | $9.33/kg | $9.70/kg | $93.30 |
| Half case 3 kg | $10.68/kg | $11.09/kg | $32.04 | |
| 1 kg | $12.43/kg | $12.92/kg | $12.43 | |
| Beliscão (Cookie with Guava Paste) | Case 3 kg | $15.57/kg | $16.20/kg | $46.71 |
| Half case 2 kg | $17.63/kg | $18.34/kg | $35.26 | |
| 1 kg | $20.61/kg | $21.44/kg | $20.61 | |
| Buttery Condensed Milk Cookies | Case 3 kg | $15.57/kg | $16.20/kg | $46.71 |
| Half case 2 kg | $17.63/kg | $18.34/kg | $35.26 | |
| 1 kg | $20.61/kg | $21.44/kg | $20.61 | |
| Beijinho Cookie (Buttery Ball Filled with Guava Paste) | Case 4 kg | $15.57/kg | $16.20/kg | $62.28 |
| Half case 2 kg | $17.63/kg | $18.34/kg | $35.26 | |
| 1 kg | $20.61/kg | $21.44/kg | $20.61 | |
| Peanut Cookies | Case 3 kg | $15.86/kg | $16.49/kg | $47.58 |
| Half case 2 kg | $17.73/kg | $18.45/kg | $35.46 | |
| 1 kg | $20.79/kg | $21.61/kg | $20.79 | |
| Sesame Cookies | Case 2.5 kg | $21.63/kg | $22.50/kg | $54.08 |
| Half case 1.5 kg | $23.89/kg | $24.85/kg | $35.84 | |
| 1 kg | $28.09/kg | $29.21/kg | $28.09 | |
| Cream Cookies | Case 3 kg | $15.57/kg | $16.20/kg | $46.71 |
| Half case 2 kg | $17.63/kg | $18.34/kg | $35.26 | |
| 1 kg | $20.61/kg | $21.44/kg | $20.61 | |
| Juju Cookie (Half Chocolate-Covered) | Case 4 kg | $16.65/kg | $17.32/kg | $66.60 |
| Half case 2 kg | $18.63/kg | $19.38/kg | $37.26 | |
| 1 kg | $21.83/kg | $22.69/kg | $21.83 | |
| Brownie Covered in Sugar-Free White Chocolate | Case 4 kg | $40.18/kg | $41.79/kg | $160.72 |
| Half case 2 kg | $43.81/kg | $45.56/kg | $87.62 | |
| 1 kg | $51.66/kg | $53.74/kg | $51.66 | |
| Brownie Covered in Sugar-Free Semisweet Chocolate | Case 4 kg | $33.25/kg | $34.57/kg | $133.00 |
| Half case 2 kg | $36.73/kg | $38.18/kg | $73.46 | |
| 1 kg | $43.16/kg | $44.89/kg | $43.16 | |
| Canelinha (Buttery Cinnamon Cookie) | Case 3 kg | $17.85/kg | $18.55/kg | $53.55 |
| Half case 2 kg | $19.95/kg | $20.75/kg | $39.90 | |
| 1 kg | $23.38/kg | $24.32/kg | $23.38 | |
| Almond Dragées with 70% Cocoa Chocolate 2.1KG | 1 un | $102.12/un | $106.20/un | $102.12 |
| Almond Dragées with 70% Cocoa Chocolate, Sugar-Free 2.1KG | 1 un | $102.26/un | $106.36/un | $102.26 |
| Almond Dragées with Milk Chocolate 2.1KG | 1 un | $92.01/un | $95.70/un | $92.01 |
| Almond Dragées with Milk Chocolate, Sugar-Free 2.1KG | 1 un | $102.73/un | $106.83/un | $102.73 |
| Dried Banana Dragées with Milk Chocolate 2.1KG | 1 un | $76.78/un | $79.87/un | $76.78 |
| Cashew Dragées with 70% Cocoa Chocolate, Sugar-Free 2.1KG | 1 un | $102.00/un | $106.09/un | $102.00 |
| Cashew Dragées with Milk Chocolate 2.1KG | 1 un | $92.49/un | $96.18/un | $92.49 |
| Brazil Nut Dragées with Milk Chocolate, Sugar-Free 2.1KG | 1 un | $112.52/un | $117.04/un | $112.52 |
| Cognac Dragées with Milk Chocolate 2.1KG | 1 un | $63.44/un | $65.97/un | $63.44 |
| Amarula Liqueur Dragées with 70% Cocoa Chocolate 2.1KG | 1 un | $88.48/un | $92.03/un | $88.48 |
| Amarula Liqueur Dragées with Milk Chocolate 2.1KG | 1 un | $63.89/un | $66.44/un | $63.89 |
| Cherry Liqueur Dragées with 70% Cocoa Chocolate 2.1KG | 1 un | $88.91/un | $92.47/un | $88.91 |
| Candied Fig | Case 3 kg | $13.37/kg | $13.90/kg | $40.11 |
| Half case 2 kg | $15.14/kg | $15.75/kg | $30.28 | |
| 1 kg | $17.69/kg | $18.40/kg | $17.69 | |
| Figs in Syrup (Glass Jar) 400GR | Case 15 un | $6.34/un | $6.60/un | $95.10 |
| 1 un | $8.52/un | $8.86/un | $8.52 | |
| Candied Ginger | Case 10 kg | $18.14/kg | $18.87/kg | $181.40 |
| Half case 2 kg | $20.28/kg | $21.08/kg | $40.56 | |
| 1 kg | $23.77/kg | $24.71/kg | $23.77 | |
| Milk Chocolate Chips 2.1KG | 1 un | $85.81/un | $89.23/un | $85.81 |
| Milk Chocolate Chips Sugar-Free 2.1KG | 1 un | $108.38/un | $112.70/un | $108.38 |
| Traditional Halva Istambul 250GR | Case 24 un | $5.62/un | $5.83/un | $134.88 |
| 1 un | $7.54/un | $7.86/un | $7.54 | |
| Traditional Halva Istambul 500GR | Case 12 un | $9.35/un | $9.72/un | $112.20 |
| 1 un | $12.47/un | $12.96/un | $12.47 | |
| Kishow (Hazelnut Cream Filled Cookie) | Case 4 kg | $23.60/kg | $24.56/kg | $94.40 |
| Half case 2 kg | $26.07/kg | $27.11/kg | $52.14 | |
| 1 kg | $30.64/kg | $31.88/kg | $30.64 | |
| Candied Orange Strips | Case 5 kg | $19.30/kg | $20.06/kg | $96.50 |
| Half case 2 kg | $21.59/kg | $22.46/kg | $43.18 | |
| 1 kg | $25.30/kg | $26.30/kg | $25.30 | |
| Glazed Orange | Case 3 kg | $12.57/kg | $13.06/kg | $37.71 |
| Half case 2 kg | $14.23/kg | $14.80/kg | $28.46 | |
| 1 kg | $16.63/kg | $17.30/kg | $16.63 | |
| Candied Lemon | Case 5 kg | $13.74/kg | $14.29/kg | $68.70 |
| Half case 2 kg | $15.57/kg | $16.20/kg | $31.14 | |
| 1 kg | $18.20/kg | $18.93/kg | $18.20 | |
| Candied Lemon Strips | Case 5 kg | $19.69/kg | $20.48/kg | $98.45 |
| Half case 2 kg | $22.03/kg | $22.91/kg | $44.06 | |
| 1 kg | $25.81/kg | $26.85/kg | $25.81 | |
| Chocolate Stick (Chocolate-Covered Cookie Stick) | Case 4 kg | $16.65/kg | $17.32/kg | $66.60 |
| Half case 2 kg | $18.63/kg | $19.38/kg | $37.26 | |
| 1 kg | $21.83/kg | $22.69/kg | $21.83 | |
| Palmier (Puff Pastry Cookie with Sugar) | Case 2.5 kg | $19.02/kg | $19.79/kg | $47.55 |
| Half case 1.5 kg | $21.28/kg | $22.12/kg | $31.92 | |
| 1 kg | $24.95/kg | $25.93/kg | $24.95 | |
| Assorted Rahat Lokum (Turkish Delight) | Case 4 kg | $5.97/kg | $6.21/kg | $23.88 |
| Half case 2 kg | $6.91/kg | $7.19/kg | $13.82 | |
| 1 kg | $8.03/kg | $8.35/kg | $8.03 | |
| Assorted Rahat Lokum (Turkish Delight), Istambul 500GR | Case 24 un | $3.83/un | $3.99/un | $91.92 |
| 1 un | $5.21/un | $5.40/un | $5.21 |
Dried Fruit
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Dried Pineapple with Sugar | Case 10 kg | $17.20/kg | $17.88/kg | $172.00 |
| Half case 3 kg | $19.24/kg | $20.00/kg | $57.72 | |
| 1 kg | $22.54/kg | $23.44/kg | $22.54 | |
| Dried Pineapple without Sugar | Half case 5 kg | $33.65/kg | $34.98/kg | $168.25 |
| 1 kg | $39.55/kg | $41.14/kg | $39.55 | |
| Glazed Pineapple | Case 10 kg | $16.26/kg | $16.90/kg | $162.60 |
| Half case 2 kg | $18.18/kg | $18.91/kg | $36.36 | |
| 1 kg | $21.30/kg | $22.16/kg | $21.30 | |
| Plums with Pit 88/110 | Case 10 kg | $9.15/kg | $9.52/kg | $91.50 |
| Half case 5 kg | $10.49/kg | $10.90/kg | $52.45 | |
| 1 kg | $12.21/kg | $12.68/kg | $12.21 | |
| Pitted Plums 110/132 | Case 10 kg | $9.05/kg | $9.41/kg | $90.50 |
| Half case 5 kg | $10.45/kg | $10.86/kg | $52.25 | |
| 1 kg | $12.25/kg | $12.74/kg | $12.25 | |
| Pitted Plums 132/154 | Case 10 kg | $8.58/kg | $8.94/kg | $85.80 |
| Half case 5 kg | $9.84/kg | $10.23/kg | $49.20 | |
| 1 kg | $11.45/kg | $11.90/kg | $11.45 | |
| Pitted Plums 88/110 | Case 10 kg | $10.01/kg | $10.41/kg | $100.10 |
| Half case 5 kg | $11.47/kg | $11.92/kg | $57.35 | |
| 1 kg | $13.35/kg | $13.88/kg | $13.35 | |
| Pitted Plums, Elliot | Case 10 kg | $7.11/kg | $7.40/kg | $71.10 |
| Half case 5 kg | $8.25/kg | $8.58/kg | $41.25 | |
| 1 kg | $9.58/kg | $9.96/kg | $9.58 | |
| Pitted Plums, Jumbo | Case 10 kg | $9.50/kg | $9.88/kg | $95.00 |
| Half case 5 kg | $10.88/kg | $11.31/kg | $54.40 | |
| 1 kg | $12.64/kg | $13.15/kg | $12.64 | |
| Dried Banana | Case 10 kg | $10.13/kg | $10.52/kg | $101.30 |
| Half case 5 kg | $11.58/kg | $12.06/kg | $57.90 | |
| 1 kg | $13.49/kg | $14.04/kg | $13.49 | |
| Blueberries | Case 10 kg | $33.47/kg | $34.80/kg | $334.70 |
| Half case 5 kg | $36.79/kg | $38.26/kg | $183.95 | |
| 1 kg | $42.97/kg | $44.69/kg | $42.97 | |
| Cherries with Stem, Curicó 1.65KG | Case 6 un | $26.81/un | $27.89/un | $160.86 |
| 1 un | $35.08/un | $36.47/un | $35.08 | |
| Dried Cherries | Case 10 kg | $12.84/kg | $13.35/kg | $128.40 |
| Half case 5 kg | $14.55/kg | $15.12/kg | $72.75 | |
| 1 kg | $16.98/kg | $17.67/kg | $16.98 | |
| Sliced Dried Cranberries | Case 10 kg | $9.99/kg | $10.39/kg | $99.90 |
| Half case 5 kg | $11.45/kg | $11.90/kg | $57.25 | |
| 1 kg | $13.31/kg | $13.84/kg | $13.31 | |
| Dried Cupuaçu | Half case 5 kg | $39.36/kg | $40.93/kg | $196.80 |
| 1 kg | $46.26/kg | $48.13/kg | $46.26 | |
| Dried Apricots - Jumbo | Case 12.5 kg | $26.72/kg | $27.78/kg | $334.00 |
| Half case 2 kg | $29.78/kg | $30.98/kg | $59.56 | |
| 1 kg | $35.49/kg | $36.92/kg | $35.49 | |
| Dried Apricots - N2 | Case 12.5 kg | $22.50/kg | $23.40/kg | $281.25 |
| Half case 5 kg | $24.85/kg | $25.85/kg | $124.25 | |
| 1 kg | $29.21/kg | $30.39/kg | $29.21 | |
| Dried Apricots - N4 | Case 12.5 kg | $17.98/kg | $18.71/kg | $224.75 |
| Half case 5 kg | $20.10/kg | $20.91/kg | $100.50 | |
| 1 kg | $23.58/kg | $24.52/kg | $23.58 | |
| Chopped Dried Apricots | Case 12.5 kg | $16.22/kg | $16.86/kg | $202.75 |
| Half case 5 kg | $18.14/kg | $18.87/kg | $90.70 | |
| 1 kg | $21.26/kg | $22.12/kg | $21.26 | |
| Dried Turkish Fig | Case 10 kg | $17.34/kg | $18.04/kg | $173.40 |
| Half case 2 kg | $19.40/kg | $20.18/kg | $38.80 | |
| 1 kg | $22.73/kg | $23.66/kg | $22.73 | |
| Candied Fruits | Case 10 kg | $2.97/kg | $3.09/kg | $29.70 |
| Half case 5 kg | $3.50/kg | $3.64/kg | $17.50 | |
| 1 kg | $4.01/kg | $4.19/kg | $4.01 | |
| Goji Berries | Case 10 kg | $12.37/kg | $12.88/kg | $123.70 |
| Half case 5 kg | $14.02/kg | $14.57/kg | $70.10 | |
| 1 kg | $16.37/kg | $17.02/kg | $16.37 | |
| Goji Berries 200GR | 1 un | $4.70/un | $4.87/un | $4.70 |
| Glazed Kiwi | Case 10 kg | $7.91/kg | $8.23/kg | $79.10 |
| Half case 5 kg | $9.15/kg | $9.52/kg | $45.75 | |
| 1 kg | $10.64/kg | $11.05/kg | $10.64 | |
| Candied Orange | Case 5 kg | $12.37/kg | $12.88/kg | $61.85 |
| Half case 2 kg | $14.02/kg | $14.57/kg | $28.04 | |
| 1 kg | $16.37/kg | $17.02/kg | $16.37 | |
| Apple with Cinnamon Chips | Case 2.5 kg | $15.82/kg | $16.45/kg | $39.55 |
| Half case 2 kg | $17.90/kg | $18.63/kg | $35.80 | |
| 1 kg | $20.93/kg | $21.77/kg | $20.93 | |
| Apple Chips | Case 10 kg | $15.82/kg | $16.45/kg | $158.20 |
| Half case 2 kg | $17.90/kg | $18.63/kg | $35.80 | |
| 1 kg | $20.93/kg | $21.77/kg | $20.93 | |
| Glazed Mango | Case 10 kg | $20.61/kg | $21.44/kg | $206.10 |
| Half case 5 kg | $22.77/kg | $23.67/kg | $113.85 | |
| 1 kg | $26.76/kg | $27.84/kg | $26.76 | |
| Dried Fruit Mix | Case 10 kg | $16.22/kg | $16.86/kg | $162.20 |
| Half case 2 kg | $18.10/kg | $18.83/kg | $36.20 | |
| 1 kg | $21.16/kg | $22.01/kg | $21.16 | |
| Tropical Fruit Mix | Case 4 kg | $34.61/kg | $36.00/kg | $138.44 |
| Half case 2 kg | $38.24/kg | $39.75/kg | $76.48 | |
| 1 kg | $44.95/kg | $46.74/kg | $44.95 | |
| Dried Red Berries Mix | Case 10 kg | $19.75/kg | $20.53/kg | $197.50 |
| Half case 5 kg | $22.08/kg | $22.97/kg | $110.40 | |
| 1 kg | $25.89/kg | $26.93/kg | $25.89 | |
| Strawberry Chips | Case 10 kg | $90.68/kg | $94.31/kg | $906.80 |
| Half case 2 kg | $98.86/kg | $102.81/kg | $197.72 | |
| 1 kg | $116.59/kg | $121.24/kg | $116.59 | |
| Dried Strawberry | Case 10 kg | $12.74/kg | $13.25/kg | $127.40 |
| Half case 5 kg | $14.43/kg | $15.02/kg | $72.15 | |
| 1 kg | $16.86/kg | $17.55/kg | $16.86 | |
| Dried Peach | Case 5 kg | $17.65/kg | $18.36/kg | $88.25 |
| Half case 2 kg | $19.73/kg | $20.51/kg | $39.46 | |
| 1 kg | $23.13/kg | $24.05/kg | $23.13 | |
| Dates with Pit | Case 5 kg | $5.38/kg | $5.60/kg | $26.90 |
| Half case 2 kg | $6.23/kg | $6.48/kg | $12.46 | |
| 1 kg | $7.23/kg | $7.52/kg | $7.23 | |
| Dates with Pit, Jumbo | Case 5 kg | $14.96/kg | $15.55/kg | $74.80 |
| Half case 2 kg | $16.94/kg | $17.61/kg | $33.88 | |
| 1 kg | $19.79/kg | $20.57/kg | $19.79 | |
| Pitted Dates | Case 5 kg | $6.01/kg | $6.25/kg | $30.05 |
| Half case 2 kg | $6.97/kg | $7.25/kg | $13.94 | |
| 1 kg | $8.09/kg | $8.41/kg | $8.09 | |
| Dried Cherry Tomatoes | Case 10 kg | $12.90/kg | $13.43/kg | $129.00 |
| Half case 2 kg | $14.61/kg | $15.20/kg | $29.22 | |
| 1 kg | $17.08/kg | $17.77/kg | $17.08 | |
| Golden Raisins | Case 10 kg | $8.74/kg | $9.09/kg | $87.40 |
| Half case 5 kg | $10.01/kg | $10.41/kg | $50.05 | |
| 1 kg | $11.66/kg | $12.11/kg | $11.66 | |
| Black Raisins | Case 10 kg | $4.21/kg | $4.36/kg | $42.10 |
| Half case 5 kg | $4.85/kg | $5.05/kg | $24.25 | |
| 1 kg | $5.64/kg | $5.87/kg | $5.64 |
Snacks
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Pumpkin Chips | Case 6 kg | $15.47/kg | $16.08/kg | $92.82 |
| Half case 2 kg | $17.51/kg | $18.22/kg | $35.02 | |
| 1 kg | $20.48/kg | $21.28/kg | $20.48 | |
| Crunchy Peanuts, Bacon Flavor | Case 10 kg | $4.07/kg | $4.22/kg | $40.70 |
| Half case 5 kg | $4.77/kg | $4.97/kg | $23.85 | |
| 1 kg | $5.50/kg | $5.72/kg | $5.50 | |
| Crunchy Peanuts, Onion and Parsley Flavor | Case 10 kg | $4.07/kg | $4.22/kg | $40.70 |
| Half case 5 kg | $4.77/kg | $4.97/kg | $23.85 | |
| 1 kg | $5.50/kg | $5.72/kg | $5.50 | |
| Crunchy Peanuts, BBQ Flavor | Case 10 kg | $4.07/kg | $4.22/kg | $40.70 |
| Half case 5 kg | $4.77/kg | $4.97/kg | $23.85 | |
| 1 kg | $5.50/kg | $5.72/kg | $5.50 | |
| Crunchy Peanuts, Honey Mustard Flavor | Case 10 kg | $4.07/kg | $4.22/kg | $40.70 |
| Half case 5 kg | $4.77/kg | $4.97/kg | $23.85 | |
| 1 kg | $5.50/kg | $5.72/kg | $5.50 | |
| Crunchy Peanuts, Chili Flavor | Case 10 kg | $4.07/kg | $4.22/kg | $40.70 |
| Half case 5 kg | $4.77/kg | $4.97/kg | $23.85 | |
| 1 kg | $5.50/kg | $5.72/kg | $5.50 | |
| Japanese-Style Crunchy Peanuts | Case 10 kg | $4.07/kg | $4.22/kg | $40.70 |
| Half case 5 kg | $4.77/kg | $4.97/kg | $23.85 | |
| 1 kg | $5.50/kg | $5.72/kg | $5.50 | |
| Onion Rings 500G | Case 5 un | $12.78/un | $13.29/un | $63.90 |
| 1 un | $16.92/un | $17.59/un | $16.92 | |
| Banana Chips with Sugar and Cinnamon | Case 10 kg | $10.54/kg | $10.96/kg | $105.40 |
| Half case 2 kg | $12.08/kg | $12.55/kg | $24.16 | |
| 1 kg | $14.06/kg | $14.61/kg | $14.06 | |
| Banana Chips with Paprika | Case 10 kg | $10.54/kg | $10.96/kg | $105.40 |
| Half case 2 kg | $12.08/kg | $12.55/kg | $24.16 | |
| 1 kg | $14.06/kg | $14.61/kg | $14.06 | |
| Banana Chips with Salt and Oregano | Case 10 kg | $10.54/kg | $10.96/kg | $105.40 |
| Half case 2 kg | $12.08/kg | $12.55/kg | $24.16 | |
| 1 kg | $14.06/kg | $14.61/kg | $14.06 | |
| Banana Chips, Onion and Parsley Flavor | Case 10 kg | $10.54/kg | $10.96/kg | $105.40 |
| Half case 2 kg | $12.08/kg | $12.55/kg | $24.16 | |
| 1 kg | $14.06/kg | $14.61/kg | $14.06 | |
| Salted Banana Chips | Case 10 kg | $10.54/kg | $10.96/kg | $105.40 |
| Half case 2 kg | $12.08/kg | $12.55/kg | $24.16 | |
| 1 kg | $14.06/kg | $14.61/kg | $14.06 | |
| Unsalted Banana Chips | Case 10 kg | $10.54/kg | $10.96/kg | $105.40 |
| Half case 2 kg | $12.08/kg | $12.55/kg | $24.16 | |
| 1 kg | $14.06/kg | $14.61/kg | $14.06 | |
| Arracacha Chips 500G | Case 5 un | $13.74/un | $14.29/un | $68.70 |
| 1 un | $18.18/un | $18.91/un | $18.18 | |
| Salted Arracacha Chips 500G | Case 5 un | $13.57/un | $14.10/un | $67.85 |
| 1 un | $17.94/un | $18.67/un | $17.94 | |
| Sweet Potato Chips, Smoked Paprika Flavor 500G | Case 5 un | $7.84/un | $8.15/un | $39.20 |
| 1 un | $10.52/un | $10.96/un | $10.52 | |
| Purple Sweet Potato Chips 1KG | Case 3 un | $20.51/un | $21.32/un | $61.53 |
| 1 un | $26.64/un | $27.70/un | $26.64 | |
| Mexican-Style Potato Chips, Original 500G | Case 10 un | $11.96/un | $12.43/un | $119.60 |
| 1 un | $15.94/un | $16.57/un | $15.94 | |
| Mexican-Style Potato Chips, Onion Flavor 500G | Case 5 un | $11.96/un | $12.43/un | $59.80 |
| 1 un | $15.94/un | $16.57/un | $15.94 | |
| Mexican-Style Potato Chips, BBQ Flavor 500G | Case 5 un | $11.96/un | $12.43/un | $59.80 |
| 1 un | $15.94/un | $16.57/un | $15.94 | |
| Mexican-Style Potato Chips, Chili Flavor 500G | Case 5 un | $11.96/un | $12.43/un | $59.80 |
| 1 un | $15.94/un | $16.57/un | $15.94 | |
| Mexican-Style Potato Chips, Ham Flavor 500G | Case 5 un | $11.96/un | $12.43/un | $59.80 |
| 1 un | $15.94/un | $16.57/un | $15.94 | |
| Rice Crackers, Onion Flavor | Case 5 kg | $16.22/kg | $16.86/kg | $81.10 |
| Half case 2 kg | $17.71/kg | $18.41/kg | $35.42 | |
| 1 kg | $19.67/kg | $20.46/kg | $19.67 | |
| Rice Crackers, Chili Flavor | Case 5 kg | $9.72/kg | $10.11/kg | $48.60 |
| Half case 2 kg | $11.13/kg | $11.58/kg | $22.26 | |
| 1 kg | $12.96/kg | $13.49/kg | $12.96 | |
| Rice Crackers, Tomato Flavor | 1 kg | $13.82/kg | $14.37/kg | $13.82 |
| Sembei (Japanese Rice Crackers) | Case 3 kg | $19.67/kg | $20.46/kg | $59.01 |
| Half case 2 kg | $21.73/kg | $22.60/kg | $43.46 | |
| 1 kg | $25.54/kg | $26.56/kg | $25.54 | |
| Coconut Chips with Skin, Sugar-Free | Case 10 kg | $12.15/kg | $12.64/kg | $121.50 |
| Half case 2 kg | $13.84/kg | $14.41/kg | $27.68 | |
| 1 kg | $16.04/kg | $16.69/kg | $16.04 | |
| Toasted Coconut Chips with Skin, with Sugar | Case 5 kg | $16.88/kg | $17.57/kg | $84.40 |
| Half case 2 kg | $18.89/kg | $19.63/kg | $37.78 | |
| 1 kg | $22.12/kg | $23.03/kg | $22.12 | |
| Coconut Chips without Skin, Sugar-Free | Case 10 kg | $10.54/kg | $10.96/kg | $105.40 |
| Half case 2 kg | $11.80/kg | $12.27/kg | $23.60 | |
| 1 kg | $13.43/kg | $13.96/kg | $13.43 | |
| Toasted Coconut Chips without Skin, Sugar-Free | Case 10 kg | $15.77/kg | $16.41/kg | $157.70 |
| Half case 2 kg | $17.87/kg | $18.57/kg | $35.74 | |
| 1 kg | $20.87/kg | $21.71/kg | $20.87 | |
| Wasabi Peas | Case 10 kg | $6.66/kg | $6.91/kg | $66.60 |
| Half case 5 kg | $7.70/kg | $8.01/kg | $38.50 | |
| 1 kg | $8.95/kg | $9.31/kg | $8.95 | |
| Roasted Salted Chickpeas | Case 10 kg | $11.62/kg | $12.10/kg | $116.20 |
| Half case 5 kg | $13.29/kg | $13.82/kg | $66.45 | |
| 1 kg | $15.47/kg | $16.08/kg | $15.47 | |
| Roasted Chickpeas Honey Mustard Flavor | Case 10 kg | $12.15/kg | $12.64/kg | $121.50 |
| Half case 5 kg | $13.84/kg | $14.39/kg | $69.20 | |
| 1 kg | $16.00/kg | $16.65/kg | $16.00 | |
| Yam Chips | Case 10 kg | $17.85/kg | $18.55/kg | $178.50 |
| Half case 2 kg | $19.95/kg | $20.75/kg | $39.90 | |
| 1 kg | $23.38/kg | $24.32/kg | $23.38 | |
| Yam Chips with Salt 500G | 1 un | $13.04/un | $13.57/un | $13.04 |
| Yam Chips Barbecue Flavor 500G | Case 5 un | $9.90/un | $10.29/un | $49.50 |
| 1 un | $13.17/un | $13.70/un | $13.17 | |
| Jackfruit Chips | Case 7 kg | $22.97/kg | $23.87/kg | $160.79 |
| Half case 2 kg | $25.19/kg | $26.19/kg | $50.38 | |
| 1 kg | $29.33/kg | $30.50/kg | $29.33 | |
| Kiwi Chips | Case 3 kg | $32.06/kg | $33.33/kg | $96.18 |
| Half case 2 kg | $35.88/kg | $37.32/kg | $71.76 | |
| 1 kg | $42.97/kg | $44.68/kg | $42.97 | |
| Cassava Chips | Half case 2 kg | $17.73/kg | $18.45/kg | $35.46 |
| 1 kg | $20.79/kg | $21.61/kg | $20.79 | |
| Cassava Chips Barbecue Flavor 500G | Case 5 un | $8.19/un | $8.52/un | $40.95 |
| 1 un | $10.92/un | $11.35/un | $10.92 | |
| Spanish Corn Nuts with Salt | Case 10 kg | $7.76/kg | $8.05/kg | $77.60 |
| Half case 5 kg | $8.97/kg | $9.33/kg | $44.85 | |
| 1 kg | $10.43/kg | $10.84/kg | $10.43 | |
| Spanish Corn Nuts Barbecue Flavor | Case 10 kg | $9.47/kg | $9.84/kg | $94.70 |
| Half case 5 kg | $10.64/kg | $11.07/kg | $53.20 | |
| 1 kg | $12.17/kg | $12.66/kg | $12.17 | |
| Spanish Corn Nuts Honey Mustard Flavor | Case 10 kg | $7.60/kg | $7.89/kg | $76.00 |
| Half case 5 kg | $8.80/kg | $9.15/kg | $44.00 | |
| 1 kg | $10.21/kg | $10.62/kg | $10.21 | |
| Sweet Potato Chips Mix 1KG | Case 3 un | $17.75/un | $18.45/un | $53.25 |
| 1 un | $23.26/un | $24.19/un | $23.26 | |
| Potato Chips Mix 500G | Case 5 un | $10.31/un | $10.72/un | $51.55 |
| 1 un | $13.74/un | $14.29/un | $13.74 | |
| Mushroom Chips Mix | Case 10 kg | $19.73/kg | $20.53/kg | $197.30 |
| Half case 5 kg | $22.07/kg | $22.95/kg | $110.35 | |
| 1 kg | $25.87/kg | $26.91/kg | $25.87 | |
| Vegetable Chips Mix | Case 5 kg | $14.21/kg | $14.78/kg | $71.05 |
| Half case 2 kg | $16.28/kg | $16.94/kg | $32.56 | |
| 1 kg | $19.63/kg | $20.42/kg | $19.63 | |
| Ovinhos de Amendoim (Peanut Candy Eggs) | Case 10 kg | $4.81/kg | $5.01/kg | $48.10 |
| Half case 2 kg | $5.58/kg | $5.79/kg | $11.16 | |
| 1 kg | $6.48/kg | $6.74/kg | $6.48 | |
| Dehydrated Provolone Cheese Bites, Tub 500G | 1 un | $24.68/un | $25.68/un | $24.68 |
| Dehydrated Provolone Cheese with Guava Paste, Tub 1KG | 1 un | $44.44/un | $46.21/un | $44.44 |
| Okra Chips | Case 3 kg | $30.47/kg | $31.68/kg | $91.41 |
| Half case 2 kg | $33.65/kg | $34.98/kg | $67.30 | |
| 1 kg | $39.55/kg | $41.14/kg | $39.55 | |
| Bacon Ball Snacks 3KG | Case 2 un | $18.96/un | $19.71/un | $37.92 |
| 1 un | $24.85/un | $25.85/un | $24.85 | |
| Mini Pastel Snacks, Cheese Flavor 1KG | 1 un | $8.90/un | $9.25/un | $8.90 |
| Pimentinha Corn Puff Snack 1KG | 1 un | $8.90/un | $9.25/un | $8.90 |
Spices
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Turmeric (Açafrão) | Case 10 kg | $2.48/kg | $2.58/kg | $24.80 |
| Half case 5 kg | $2.91/kg | $3.03/kg | $14.55 | |
| 1 kg | $3.36/kg | $3.50/kg | $3.36 | |
| Turmeric (Açafrão) Premium | Case 10 kg | $2.32/kg | $2.40/kg | $23.20 |
| Half case 5 kg | $2.71/kg | $2.83/kg | $13.55 | |
| 1 kg | $3.13/kg | $3.26/kg | $3.13 | |
| Dried Rosemary | Case 10 kg | $2.83/kg | $2.95/kg | $28.30 |
| Half case 5 kg | $3.34/kg | $3.48/kg | $16.70 | |
| 1 kg | $3.85/kg | $4.01/kg | $3.85 | |
| Rosemary Powder | Case 10 kg | $3.26/kg | $3.38/kg | $32.60 |
| Half case 5 kg | $3.83/kg | $3.99/kg | $19.15 | |
| 1 kg | $4.42/kg | $4.60/kg | $4.42 | |
| Dried Garlic Flakes | Case 20 kg | $6.95/kg | $7.23/kg | $139.00 |
| Half case 5 kg | $8.03/kg | $8.37/kg | $40.15 | |
| 1 kg | $9.33/kg | $9.70/kg | $9.33 | |
| Garlic Powder | Case 20 kg | $1.95/kg | $2.03/kg | $39.00 |
| Half case 5 kg | $2.44/kg | $2.54/kg | $12.20 | |
| 1 kg | $2.93/kg | $3.03/kg | $2.93 | |
| Garlic Powder Premium | Case 25 kg | $3.54/kg | $3.69/kg | $88.50 |
| Half case 5 kg | $4.17/kg | $4.34/kg | $20.85 | |
| 1 kg | $4.79/kg | $4.99/kg | $4.79 | |
| Fried Garlic | Case 10 kg | $4.24/kg | $4.40/kg | $42.40 |
| Half case 5 kg | $4.91/kg | $5.11/kg | $24.55 | |
| 1 kg | $5.70/kg | $5.91/kg | $5.70 | |
| Granulated Garlic 16/26 | Case 10 kg | $6.64/kg | $6.89/kg | $66.40 |
| Half case 5 kg | $7.68/kg | $7.99/kg | $38.40 | |
| 1 kg | $8.94/kg | $9.29/kg | $8.94 | |
| Granulated Garlic 8/16 | Case 10 kg | $8.13/kg | $8.46/kg | $81.30 |
| Half case 5 kg | $9.31/kg | $9.68/kg | $46.55 | |
| 1 kg | $10.84/kg | $11.27/kg | $10.84 | |
| Dried Leek Flakes | Case 10 kg | $6.32/kg | $6.58/kg | $63.20 |
| Half case 5 kg | $7.33/kg | $7.62/kg | $36.65 | |
| 1 kg | $8.52/kg | $8.86/kg | $8.52 | |
| Meat Tenderizer Powder | Case 10 kg | $1.87/kg | $1.95/kg | $18.70 |
| Half case 5 kg | $2.38/kg | $2.48/kg | $11.90 | |
| 1 kg | $2.89/kg | $3.01/kg | $2.89 | |
| Star Anise | Case 10 kg | $12.66/kg | $13.15/kg | $126.60 |
| Half case 4 kg | $14.33/kg | $14.90/kg | $57.32 | |
| 1 kg | $16.75/kg | $17.41/kg | $16.75 | |
| Bacon Bouillon Powder | Case 10 kg | $1.69/kg | $1.75/kg | $16.90 |
| Half case 5 kg | $2.14/kg | $2.24/kg | $10.70 | |
| 1 kg | $2.62/kg | $2.71/kg | $2.62 | |
| Shrimp Bouillon Powder | Case 10 kg | $1.69/kg | $1.75/kg | $16.90 |
| Half case 5 kg | $2.14/kg | $2.24/kg | $10.70 | |
| 1 kg | $2.62/kg | $2.71/kg | $2.62 | |
| Beef Bouillon Powder | Case 10 kg | $1.61/kg | $1.67/kg | $16.10 |
| Half case 5 kg | $2.07/kg | $2.14/kg | $10.35 | |
| 1 kg | $2.50/kg | $2.60/kg | $2.50 | |
| Beef Rib Bouillon Powder | Case 10 kg | $1.87/kg | $1.95/kg | $18.70 |
| Half case 5 kg | $2.38/kg | $2.48/kg | $11.90 | |
| 1 kg | $2.89/kg | $3.01/kg | $2.89 | |
| Chicken Bouillon Powder | Case 10 kg | $1.69/kg | $1.75/kg | $16.90 |
| Half case 5 kg | $2.14/kg | $2.24/kg | $10.70 | |
| 1 kg | $2.62/kg | $2.71/kg | $2.62 | |
| Vegetable Bouillon Powder | Case 10 kg | $1.77/kg | $1.83/kg | $17.70 |
| Half case 5 kg | $2.24/kg | $2.34/kg | $11.20 | |
| 1 kg | $2.71/kg | $2.83/kg | $2.71 | |
| Fish Bouillon Powder | Case 10 kg | $2.05/kg | $2.12/kg | $20.50 |
| Half case 5 kg | $2.60/kg | $2.69/kg | $13.00 | |
| 1 kg | $3.15/kg | $3.26/kg | $3.15 | |
| Picanha (Beef) Bouillon Powder | Case 10 kg | $1.83/kg | $1.91/kg | $18.30 |
| Half case 5 kg | $2.34/kg | $2.42/kg | $11.70 | |
| 1 kg | $2.83/kg | $2.95/kg | $2.83 | |
| Cinnamon Sticks, 6cm | Case 10 kg | $13.35/kg | $13.90/kg | $133.50 |
| Half case 5 kg | $15.12/kg | $15.73/kg | $75.60 | |
| 1 kg | $17.67/kg | $18.38/kg | $17.67 | |
| Cinnamon Powder | Case 10 kg | $2.71/kg | $2.83/kg | $27.10 |
| Half case 5 kg | $3.09/kg | $3.22/kg | $15.45 | |
| 1 kg | $3.48/kg | $3.62/kg | $3.48 | |
| Cinnamon Powder Premium | Case 10 kg | $6.85/kg | $7.13/kg | $68.50 |
| Half case 5 kg | $7.93/kg | $8.25/kg | $39.65 | |
| 1 kg | $9.21/kg | $9.58/kg | $9.21 | |
| Whole Java Cinnamon | Case 10 kg | $9.43/kg | $9.80/kg | $94.30 |
| Half case 5 kg | $10.78/kg | $11.21/kg | $53.90 | |
| 1 kg | $12.55/kg | $13.06/kg | $12.55 | |
| Cardamom Pods | Half case 5 kg | $82.71/kg | $86.01/kg | $413.55 |
| 1 kg | $97.53/kg | $101.44/kg | $97.53 | |
| Cardamom Powder | Half case 5 kg | $77.43/kg | $80.53/kg | $387.15 |
| 1 kg | $91.33/kg | $94.98/kg | $91.33 | |
| Dried Onion Flakes | Case 12 kg | $5.70/kg | $5.93/kg | $68.40 |
| Half case 5 kg | $6.60/kg | $6.85/kg | $33.00 | |
| 1 kg | $7.66/kg | $7.97/kg | $7.66 | |
| Dried Onion Granules | Case 18 kg | $6.17/kg | $6.42/kg | $111.06 |
| Half case 4 kg | $7.15/kg | $7.42/kg | $28.60 | |
| 1 kg | $8.31/kg | $8.64/kg | $8.31 | |
| Onion Powder | Case 10 kg | $3.91/kg | $4.07/kg | $39.10 |
| Half case 5 kg | $4.62/kg | $4.79/kg | $23.10 | |
| 1 kg | $5.30/kg | $5.52/kg | $5.30 | |
| Fried Onion Flakes | Case 14 kg | $5.70/kg | $5.93/kg | $79.80 |
| Half case 5 kg | $6.60/kg | $6.85/kg | $33.00 | |
| 1 kg | $7.66/kg | $7.97/kg | $7.66 | |
| Dried Chives | Case 10 kg | $8.56/kg | $8.92/kg | $85.60 |
| Half case 5 kg | $9.80/kg | $10.19/kg | $49.00 | |
| 1 kg | $11.41/kg | $11.88/kg | $11.41 | |
| Dried Carrot Flakes | Case 20 kg | $3.83/kg | $3.99/kg | $76.60 |
| Half case 5 kg | $4.52/kg | $4.70/kg | $22.60 | |
| 1 kg | $5.19/kg | $5.40/kg | $5.19 | |
| Cheiro-Verde (Dried Parsley & Chive Blend) | Half case 5 kg | $8.84/kg | $9.19/kg | $44.20 |
| 1 kg | $10.25/kg | $10.66/kg | $10.25 | |
| Chimichurri | Case 10 kg | $7.38/kg | $7.68/kg | $73.80 |
| Half case 5 kg | $8.54/kg | $8.90/kg | $42.70 | |
| 1 kg | $9.92/kg | $10.33/kg | $9.92 | |
| Chimichurri with Fried Garlic | Case 10 kg | $6.93/kg | $7.21/kg | $69.30 |
| Half case 5 kg | $8.03/kg | $8.37/kg | $40.15 | |
| 1 kg | $9.33/kg | $9.70/kg | $9.33 | |
| Smoked Chimichurri | Case 10 kg | $7.80/kg | $8.11/kg | $78.00 |
| Half case 5 kg | $9.03/kg | $9.39/kg | $45.15 | |
| 1 kg | $10.49/kg | $10.92/kg | $10.49 | |
| Spicy Chimichurri | Case 10 kg | $8.03/kg | $8.35/kg | $80.30 |
| Half case 5 kg | $9.31/kg | $9.68/kg | $46.55 | |
| 1 kg | $10.80/kg | $11.23/kg | $10.80 | |
| Coriander Seeds | Case 10 kg | $2.71/kg | $2.83/kg | $27.10 |
| Half case 5 kg | $3.16/kg | $3.30/kg | $15.80 | |
| 1 kg | $3.64/kg | $3.77/kg | $3.64 | |
| Ground Coriander | Case 10 kg | $2.85/kg | $2.97/kg | $28.50 |
| Half case 5 kg | $3.26/kg | $3.40/kg | $16.30 | |
| 1 kg | $3.69/kg | $3.83/kg | $3.69 | |
| Colorau Paraíba (Annatto Seasoning Powder) | Case 10 kg | $1.83/kg | $1.91/kg | $18.30 |
| Half case 5 kg | $2.34/kg | $2.42/kg | $11.70 | |
| 1 kg | $2.83/kg | $2.95/kg | $2.83 | |
| Colorau Paraíba Premium (Annatto Seasoning Powder) | Case 10 kg | $3.60/kg | $3.73/kg | $36.00 |
| Half case 5 kg | $4.24/kg | $4.40/kg | $21.20 | |
| 1 kg | $4.87/kg | $5.07/kg | $4.87 | |
| Ground Cumin with Pepper | 1 kg | $5.15/kg | $5.36/kg | $5.15 |
| Cumin Seeds | 1 kg | $3.58/kg | $3.73/kg | $3.58 |
| Cumin Seeds, Premium | Case 10 kg | $4.97/kg | $5.17/kg | $49.70 |
| Half case 5 kg | $5.76/kg | $5.97/kg | $28.80 | |
| 1 kg | $6.68/kg | $6.93/kg | $6.68 | |
| Ground Cumin | Case 10 kg | $2.44/kg | $2.54/kg | $24.40 |
| Half case 5 kg | $2.89/kg | $2.99/kg | $14.45 | |
| 1 kg | $3.32/kg | $3.44/kg | $3.32 | |
| Ground Cumin, Premium | Case 10 kg | $2.54/kg | $2.63/kg | $25.40 |
| Half case 5 kg | $2.99/kg | $3.13/kg | $14.95 | |
| 1 kg | $3.44/kg | $3.58/kg | $3.44 | |
| Cloves | Case 10 kg | $17.96/kg | $18.69/kg | $179.60 |
| Half case 5 kg | $20.10/kg | $20.89/kg | $100.50 | |
| 1 kg | $23.56/kg | $24.50/kg | $23.56 | |
| Ground Cloves | Case 10 kg | $7.19/kg | $7.48/kg | $71.90 |
| Half case 5 kg | $8.33/kg | $8.66/kg | $41.65 | |
| 1 kg | $9.68/kg | $10.05/kg | $9.68 | |
| Ground Cloves, Premium | Case 10 kg | $7.80/kg | $8.11/kg | $78.00 |
| Half case 5 kg | $9.03/kg | $9.39/kg | $45.15 | |
| 1 kg | $10.49/kg | $10.92/kg | $10.49 | |
| Onion Cream Seasoning Mix | 1 kg | $2.44/kg | $2.54/kg | $2.44 |
| Curry | Case 10 kg | $2.65/kg | $2.77/kg | $26.50 |
| Half case 5 kg | $3.07/kg | $3.18/kg | $15.35 | |
| 1 kg | $3.48/kg | $3.62/kg | $3.48 | |
| Curry, Premium | Case 10 kg | $4.62/kg | $4.81/kg | $46.20 |
| Half case 5 kg | $5.34/kg | $5.56/kg | $26.70 | |
| 1 kg | $6.21/kg | $6.46/kg | $6.21 | |
| Dill Seed | Case 10 kg | $3.71/kg | $3.85/kg | $37.10 |
| Half case 4 kg | $4.40/kg | $4.58/kg | $17.60 | |
| 1 kg | $5.07/kg | $5.26/kg | $5.07 | |
| Herbes de Provence | Case 10 kg | $6.21/kg | $6.46/kg | $62.10 |
| Half case 5 kg | $7.19/kg | $7.48/kg | $35.95 | |
| 1 kg | $8.35/kg | $8.68/kg | $8.35 | |
| Fine Herbs | Case 10 kg | $5.91/kg | $6.15/kg | $59.10 |
| Half case 2 kg | $6.84/kg | $7.11/kg | $13.68 | |
| 1 kg | $7.93/kg | $8.25/kg | $7.93 | |
| Vanilla Bean | 1 un | $10.82/un | $11.25/un | $10.82 |
| Fenugreek Seeds | Case 10 kg | $2.99/kg | $3.11/kg | $29.90 |
| Half case 4 kg | $3.54/kg | $3.68/kg | $14.16 | |
| 1 kg | $4.07/kg | $4.22/kg | $4.07 | |
| Fenugreek Powder | Case 10 kg | $2.56/kg | $2.65/kg | $25.60 |
| Half case 4 kg | $3.01/kg | $3.15/kg | $12.04 | |
| 1 kg | $3.48/kg | $3.62/kg | $3.48 | |
| Fleur de Sel | Half case 5 kg | $6.46/kg | $6.72/kg | $32.30 |
| 1 kg | $7.50/kg | $7.80/kg | $7.50 | |
| Smoke Powder | Case 10 kg | $4.40/kg | $4.58/kg | $44.00 |
| Half case 5 kg | $5.11/kg | $5.30/kg | $25.55 | |
| 1 kg | $5.93/kg | $6.17/kg | $5.93 | |
| Dried Mushrooms (Funghi) | Case 10 kg | $18.45/kg | $19.20/kg | $184.50 |
| Half case 5 kg | $20.65/kg | $21.48/kg | $103.25 | |
| 1 kg | $24.20/kg | $25.17/kg | $24.20 | |
| Ginseng Root | Case 10 kg | $6.34/kg | $6.60/kg | $63.40 |
| Half case 4 kg | $7.35/kg | $7.62/kg | $29.40 | |
| 1 kg | $8.52/kg | $8.86/kg | $8.52 | |
| Monosodium Glutamate (MSG) | Case 25 kg | $2.09/kg | $2.18/kg | $52.25 |
| Half case 5 kg | $2.63/kg | $2.73/kg | $13.15 | |
| 1 kg | $3.16/kg | $3.28/kg | $3.16 | |
| Xanthan Gum (Mesh 200) | Case 25 kg | $5.60/kg | $5.83/kg | $140.00 |
| Half case 5 kg | $6.48/kg | $6.76/kg | $32.40 | |
| 1 kg | $7.54/kg | $7.84/kg | $7.54 | |
| Guarana Powder | Case 10 kg | $5.54/kg | $5.78/kg | $55.40 |
| Half case 5 kg | $6.56/kg | $6.84/kg | $32.80 | |
| 1 kg | $7.78/kg | $8.09/kg | $7.78 | |
| Guarana Powder Premium | Case 10 kg | $10.31/kg | $10.72/kg | $103.10 |
| Half case 5 kg | $11.80/kg | $12.27/kg | $59.00 | |
| 1 kg | $13.74/kg | $14.29/kg | $13.74 | |
| Dried Mint Flakes | Case 10 kg | $2.14/kg | $2.24/kg | $21.40 |
| Half case 5 kg | $2.54/kg | $2.63/kg | $12.70 | |
| 1 kg | $2.93/kg | $3.05/kg | $2.93 | |
| Dried Orange Slices | Case 10 kg | $15.86/kg | $16.49/kg | $158.60 |
| Half case 3 kg | $17.96/kg | $18.69/kg | $53.88 | |
| 1 kg | $20.99/kg | $21.83/kg | $20.99 | |
| Lavender Flower (Blue Lavender) | Case 10 kg | $16.22/kg | $16.86/kg | $162.20 |
| Half case 4 kg | $18.22/kg | $18.94/kg | $72.88 | |
| 1 kg | $21.10/kg | $21.95/kg | $21.10 | |
| Lemon Herb Seasoning | Case 10 kg | $5.34/kg | $5.56/kg | $53.40 |
| Half case 5 kg | $6.19/kg | $6.44/kg | $30.95 | |
| 1 kg | $7.19/kg | $7.48/kg | $7.19 | |
| Lemon Pepper | Case 10 kg | $5.05/kg | $5.26/kg | $50.50 |
| Half case 5 kg | $5.85/kg | $6.09/kg | $29.25 | |
| 1 kg | $6.80/kg | $7.07/kg | $6.80 | |
| Smoked Lemon Pepper | Half case 5 kg | $4.70/kg | $4.89/kg | $23.50 |
| 1 kg | $5.40/kg | $5.62/kg | $5.40 | |
| Dried Lemon Slices | Case 10 kg | $15.31/kg | $15.92/kg | $153.10 |
| Half case 3 kg | $17.34/kg | $18.02/kg | $52.02 | |
| 1 kg | $20.26/kg | $21.06/kg | $20.26 | |
| Bay Leaves | Case 10 kg | $8.35/kg | $8.68/kg | $83.50 |
| Half case 3 kg | $9.56/kg | $9.94/kg | $28.68 | |
| 1 kg | $11.13/kg | $11.57/kg | $11.13 | |
| Bay Leaves 20GR | 1 un | $1.65/un | $1.73/un | $1.65 |
| Bay Leaves Premium | Case 10 kg | $12.13/kg | $12.61/kg | $121.30 |
| Half case 5 kg | $13.88/kg | $14.43/kg | $69.40 | |
| 1 kg | $16.16/kg | $16.81/kg | $16.16 | |
| Bay Leaf Powder | Case 10 kg | $3.52/kg | $3.66/kg | $35.20 |
| Half case 5 kg | $4.15/kg | $4.32/kg | $20.75 | |
| 1 kg | $4.77/kg | $4.97/kg | $4.77 | |
| Bay Leaf Powder Premium | Case 10 kg | $4.93/kg | $5.13/kg | $49.30 |
| Half case 5 kg | $5.72/kg | $5.93/kg | $28.60 | |
| 1 kg | $6.64/kg | $6.89/kg | $6.64 | |
| Dried Basil Flakes | Case 10 kg | $1.59/kg | $1.65/kg | $15.90 |
| Half case 5 kg | $2.03/kg | $2.11/kg | $10.15 | |
| 1 kg | $2.46/kg | $2.56/kg | $2.46 | |
| Basil Powder | Case 10 kg | $3.13/kg | $3.24/kg | $31.30 |
| Half case 5 kg | $3.68/kg | $3.81/kg | $18.40 | |
| 1 kg | $4.22/kg | $4.38/kg | $4.22 | |
| Dried Marjoram Flakes | Case 10 kg | $2.44/kg | $2.54/kg | $24.40 |
| Half case 5 kg | $2.87/kg | $2.99/kg | $14.35 | |
| 1 kg | $3.30/kg | $3.44/kg | $3.30 | |
| Whole Peppercorn Mix | Half case 5 kg | $23.58/kg | $24.52/kg | $117.90 |
| 1 kg | $27.72/kg | $28.82/kg | $27.72 | |
| Yellow Mustard Seeds | Case 10 kg | $3.22/kg | $3.34/kg | $32.20 |
| Half case 5 kg | $3.79/kg | $3.95/kg | $18.95 | |
| 1 kg | $4.36/kg | $4.54/kg | $4.36 | |
| Yellow Mustard Powder | Case 10 kg | $4.13/kg | $4.28/kg | $41.30 |
| Half case 5 kg | $4.77/kg | $4.97/kg | $23.85 | |
| 1 kg | $5.54/kg | $5.76/kg | $5.54 | |
| Cacao Nibs | Half case 5 kg | $24.56/kg | $25.54/kg | $122.80 |
| 1 kg | $28.88/kg | $30.03/kg | $28.88 | |
| Whole Nutmeg | Case 10 kg | $27.62/kg | $28.72/kg | $276.20 |
| Half case 5 kg | $30.50/kg | $31.72/kg | $152.50 | |
| 1 kg | $35.86/kg | $37.30/kg | $35.86 | |
| Ground Nutmeg | Case 10 kg | $8.29/kg | $8.62/kg | $82.90 |
| Half case 5 kg | $9.48/kg | $9.88/kg | $47.40 | |
| 1 kg | $11.05/kg | $11.49/kg | $11.05 | |
| Ground Nutmeg Premium | Half case 5 kg | $17.87/kg | $18.57/kg | $89.35 |
| 1 kg | $20.87/kg | $21.71/kg | $20.87 | |
| Orange Pepper | Case 10 kg | $4.85/kg | $5.05/kg | $48.50 |
| Half case 5 kg | $5.62/kg | $5.85/kg | $28.10 | |
| 1 kg | $6.52/kg | $6.80/kg | $6.52 | |
| Oregano | Case 12.5 kg | $5.83/kg | $6.07/kg | $72.88 |
| Half case 5 kg | $6.76/kg | $7.03/kg | $33.80 | |
| 1 kg | $7.84/kg | $8.15/kg | $7.84 | |
| Oregano Powder | Case 10 kg | $4.97/kg | $5.17/kg | $49.70 |
| Half case 5 kg | $5.76/kg | $5.99/kg | $28.80 | |
| 1 kg | $6.68/kg | $6.95/kg | $6.68 | |
| Oregano Premium | Case 12.5 kg | $7.64/kg | $7.95/kg | $95.50 |
| Half case 5 kg | $8.84/kg | $9.19/kg | $44.20 | |
| 1 kg | $10.41/kg | $10.82/kg | $10.41 | |
| Smoked Paprika | Case 10 kg | $3.26/kg | $3.38/kg | $32.60 |
| Half case 5 kg | $3.79/kg | $3.93/kg | $18.95 | |
| 1 kg | $4.32/kg | $4.50/kg | $4.32 | |
| Smoked Paprika Premium | Case 10 kg | $5.36/kg | $5.58/kg | $53.60 |
| Half case 5 kg | $6.23/kg | $6.46/kg | $31.15 | |
| 1 kg | $7.23/kg | $7.50/kg | $7.23 | |
| Sweet Paprika | Case 10 kg | $3.64/kg | $3.77/kg | $36.40 |
| Half case 5 kg | $4.05/kg | $4.21/kg | $20.25 | |
| 1 kg | $4.44/kg | $4.62/kg | $4.44 | |
| Sweet Paprika Premium | Case 10 kg | $4.93/kg | $5.13/kg | $49.30 |
| Half case 5 kg | $5.70/kg | $5.93/kg | $28.50 | |
| 1 kg | $6.62/kg | $6.87/kg | $6.62 | |
| Hot Paprika | Case 10 kg | $3.64/kg | $3.77/kg | $36.40 |
| Half case 5 kg | $4.07/kg | $4.24/kg | $20.35 | |
| 1 kg | $4.52/kg | $4.70/kg | $4.52 | |
| Hot Paprika Premium | Case 10 kg | $5.05/kg | $5.26/kg | $50.50 |
| Half case 5 kg | $5.85/kg | $6.09/kg | $29.25 | |
| 1 kg | $6.80/kg | $7.07/kg | $6.80 | |
| White Peppercorns | Case 10 kg | $24.42/kg | $25.40/kg | $244.20 |
| Half case 5 kg | $26.97/kg | $28.05/kg | $134.85 | |
| 1 kg | $31.70/kg | $32.96/kg | $31.70 | |
| White Pepper Powder | Case 10 kg | $5.23/kg | $5.44/kg | $52.30 |
| Half case 5 kg | $6.05/kg | $6.31/kg | $30.25 | |
| 1 kg | $7.03/kg | $7.31/kg | $7.03 | |
| Cayenne Pepper Powder | Case 10 kg | $9.74/kg | $10.11/kg | $97.40 |
| Half case 5 kg | $10.62/kg | $11.04/kg | $53.10 | |
| 1 kg | $11.66/kg | $12.13/kg | $11.66 | |
| Calabrian Chili Flakes | Case 10 kg | $3.26/kg | $3.40/kg | $32.60 |
| Half case 5 kg | $3.85/kg | $4.01/kg | $19.25 | |
| 1 kg | $4.42/kg | $4.60/kg | $4.42 | |
| Calabrian Chili Powder | Case 10 kg | $3.77/kg | $3.91/kg | $37.70 |
| Half case 5 kg | $4.32/kg | $4.50/kg | $21.60 | |
| 1 kg | $4.89/kg | $5.07/kg | $4.89 | |
| Chili Pepper Powder | Case 10 kg | $3.58/kg | $3.73/kg | $35.80 |
| Half case 5 kg | $4.22/kg | $4.38/kg | $21.10 | |
| 1 kg | $4.85/kg | $5.05/kg | $4.85 | |
| Chipotle Pepper Powder | Case 10 kg | $1.91/kg | $1.99/kg | $19.10 |
| Half case 5 kg | $2.42/kg | $2.52/kg | $12.10 | |
| 1 kg | $2.95/kg | $3.07/kg | $2.95 | |
| Allspice, Whole | Case 10 kg | $27.40/kg | $28.50/kg | $274.00 |
| Half case 5 kg | $30.27/kg | $31.47/kg | $151.35 | |
| 1 kg | $35.59/kg | $37.00/kg | $35.59 | |
| Allspice Powder | Case 10 kg | $14.23/kg | $14.80/kg | $142.30 |
| Half case 5 kg | $16.10/kg | $16.75/kg | $80.50 | |
| 1 kg | $18.83/kg | $19.57/kg | $18.83 | |
| Black Peppercorns | Case 10 kg | $12.66/kg | $13.15/kg | $126.60 |
| Half case 5 kg | $14.33/kg | $14.90/kg | $71.65 | |
| 1 kg | $16.75/kg | $17.41/kg | $16.75 | |
| Black Pepper Powder | Case 10 kg | $2.50/kg | $2.60/kg | $25.00 |
| Half case 5 kg | $2.93/kg | $3.05/kg | $14.65 | |
| 1 kg | $3.38/kg | $3.50/kg | $3.38 | |
| Black Pepper Powder, Premium | Case 10 kg | $5.40/kg | $5.62/kg | $54.00 |
| Half case 5 kg | $6.25/kg | $6.50/kg | $31.25 | |
| 1 kg | $7.25/kg | $7.54/kg | $7.25 | |
| Pink Peppercorns | Case 5 kg | $18.02/kg | $18.75/kg | $90.10 |
| Half case 3 kg | $20.16/kg | $20.97/kg | $60.48 | |
| 1 kg | $23.64/kg | $24.58/kg | $23.64 | |
| Dried Red Bell Pepper Flakes | Case 10 kg | $13.61/kg | $14.16/kg | $136.10 |
| Half case 5 kg | $15.41/kg | $16.02/kg | $77.05 | |
| 1 kg | $18.00/kg | $18.73/kg | $18.00 | |
| Himalayan Pink Salt Slab 20X30X4CM | Case 4 un | $27.01/un | $28.09/un | $108.04 |
| 1 un | $30.37/un | $31.58/un | $30.37 | |
| Epsom Salt (Bitter Salt) | 1 kg | $5.15/kg | $5.36/kg | $5.15 |
| Parrilla Salt (Grilling Salt) | Case 10 kg | $0.57/kg | $0.61/kg | $5.70 |
| Half case 5 kg | $0.73/kg | $0.77/kg | $3.65 | |
| 1 kg | $0.89/kg | $0.93/kg | $0.89 | |
| Parrilla Salt with Fried Garlic | Case 10 kg | $1.20/kg | $1.24/kg | $12.00 |
| Half case 5 kg | $1.50/kg | $1.56/kg | $7.50 | |
| 1 kg | $1.79/kg | $1.85/kg | $1.79 | |
| Parrilla Salt with Chimichurri | Case 10 kg | $1.12/kg | $1.16/kg | $11.20 |
| Half case 5 kg | $1.40/kg | $1.46/kg | $7.00 | |
| 1 kg | $1.67/kg | $1.73/kg | $1.67 | |
| Parrilla Salt with Fine Herbs | Case 10 kg | $1.05/kg | $1.08/kg | $10.50 |
| Half case 5 kg | $1.32/kg | $1.38/kg | $6.60 | |
| 1 kg | $1.61/kg | $1.67/kg | $1.61 | |
| Parrilla Salt with Lemon | Case 10 kg | $1.81/kg | $1.87/kg | $18.10 |
| Half case 5 kg | $2.30/kg | $2.40/kg | $11.50 | |
| 1 kg | $2.79/kg | $2.91/kg | $2.79 | |
| Whole Sea Salt (Unrefined) | Case 15 kg | $1.61/kg | $1.67/kg | $24.15 |
| Half case 5 kg | $2.07/kg | $2.14/kg | $10.35 | |
| 1 kg | $2.50/kg | $2.60/kg | $2.50 | |
| Fine Sea Salt | Case 10 kg | $0.65/kg | $0.69/kg | $6.50 |
| Half case 5 kg | $0.85/kg | $0.87/kg | $4.25 | |
| 1 kg | $1.03/kg | $1.06/kg | $1.03 | |
| Coarse Sea Salt | Half case 5 kg | $0.69/kg | $0.71/kg | $3.45 |
| 1 kg | $0.85/kg | $0.87/kg | $0.85 | |
| Fine Black Salt | Case 10 kg | $1.03/kg | $1.06/kg | $10.30 |
| Half case 5 kg | $1.30/kg | $1.36/kg | $6.50 | |
| 1 kg | $1.58/kg | $1.65/kg | $1.58 | |
| Coarse Black Salt | Case 10 kg | $2.20/kg | $2.28/kg | $22.00 |
| Half case 5 kg | $2.58/kg | $2.69/kg | $12.90 | |
| 1 kg | $2.97/kg | $3.09/kg | $2.97 | |
| Fine Himalayan Pink Salt | Case 10 kg | $1.05/kg | $1.08/kg | $10.50 |
| Half case 5 kg | $1.34/kg | $1.38/kg | $6.70 | |
| 1 kg | $1.61/kg | $1.69/kg | $1.61 | |
| Coarse Himalayan Pink Salt | Case 10 kg | $1.06/kg | $1.10/kg | $10.60 |
| Half case 5 kg | $1.36/kg | $1.40/kg | $6.80 | |
| 1 kg | $1.63/kg | $1.71/kg | $1.63 | |
| Dried Parsley Flakes | Case 10 kg | $1.50/kg | $1.56/kg | $15.00 |
| Half case 5 kg | $1.91/kg | $1.99/kg | $9.55 | |
| 1 kg | $2.32/kg | $2.40/kg | $2.32 | |
| Dried Parsley Flakes, Premium | Case 10 kg | $6.89/kg | $7.17/kg | $68.90 |
| Half case 5 kg | $7.99/kg | $8.31/kg | $39.95 | |
| 1 kg | $9.27/kg | $9.64/kg | $9.27 | |
| Dried Sage Leaves | Case 10 kg | $3.64/kg | $3.77/kg | $36.40 |
| Half case 4 kg | $4.28/kg | $4.44/kg | $17.12 | |
| 1 kg | $4.91/kg | $5.11/kg | $4.91 | |
| Annatto Seeds | Case 10 kg | $9.39/kg | $9.76/kg | $93.90 |
| Half case 5 kg | $10.74/kg | $11.17/kg | $53.70 | |
| 1 kg | $12.51/kg | $13.02/kg | $12.51 | |
| Dried Sliced Shiitake Mushrooms | 1 kg | $28.97/kg | $30.13/kg | $28.97 |
| Garlic, Onion and Parsley Seasoning | Case 10 kg | $6.84/kg | $7.11/kg | $68.40 |
| Half case 5 kg | $7.91/kg | $8.23/kg | $39.55 | |
| 1 kg | $9.19/kg | $9.56/kg | $9.19 | |
| Ana Maria Seasoning | Case 10 kg | $4.42/kg | $4.60/kg | $44.20 |
| Half case 5 kg | $5.11/kg | $5.30/kg | $25.55 | |
| 1 kg | $5.93/kg | $6.17/kg | $5.93 | |
| Bacon, Onion and Parsley Seasoning | Case 10 kg | $7.03/kg | $7.33/kg | $70.30 |
| Half case 5 kg | $8.15/kg | $8.48/kg | $40.75 | |
| 1 kg | $9.47/kg | $9.84/kg | $9.47 | |
| Bahian Seasoning | Case 10 kg | $2.12/kg | $2.22/kg | $21.20 |
| Half case 5 kg | $2.71/kg | $2.81/kg | $13.55 | |
| 1 kg | $3.30/kg | $3.42/kg | $3.30 | |
| Bahian Seasoning, Premium | Case 10 kg | $3.22/kg | $3.34/kg | $32.20 |
| Half case 5 kg | $3.79/kg | $3.93/kg | $18.95 | |
| 1 kg | $4.36/kg | $4.54/kg | $4.36 | |
| Bahian Seasoning, Pepper-Free | Case 10 kg | $2.07/kg | $2.14/kg | $20.70 |
| Half case 5 kg | $2.62/kg | $2.73/kg | $13.10 | |
| 1 kg | $3.18/kg | $3.30/kg | $3.18 | |
| Onion Steak Seasoning | Case 10 kg | $3.01/kg | $3.13/kg | $30.10 |
| Half case 5 kg | $3.54/kg | $3.68/kg | $17.70 | |
| 1 kg | $4.07/kg | $4.22/kg | $4.07 | |
| Onion, Parsley and Tomato Seasoning | Case 10 kg | $8.17/kg | $8.48/kg | $81.70 |
| Half case 5 kg | $9.45/kg | $9.84/kg | $47.25 | |
| 1 kg | $10.98/kg | $11.41/kg | $10.98 | |
| "Conquista Sogra" Seasoning (Win-Your-Mother-in-Law) | Case 10 kg | $6.66/kg | $6.93/kg | $66.60 |
| Half case 5 kg | $7.72/kg | $8.03/kg | $38.60 | |
| 1 kg | $8.95/kg | $9.33/kg | $8.95 | |
| Family Seasoning | Case 10 kg | $2.52/kg | $2.62/kg | $25.20 |
| Half case 5 kg | $2.97/kg | $3.09/kg | $14.85 | |
| 1 kg | $3.42/kg | $3.56/kg | $3.42 | |
| Mom's Seasoning | Case 10 kg | $6.82/kg | $7.09/kg | $68.20 |
| Half case 5 kg | $7.89/kg | $8.21/kg | $39.45 | |
| 1 kg | $9.17/kg | $9.52/kg | $9.17 | |
| Dad's Seasoning | Case 10 kg | $7.17/kg | $7.46/kg | $71.70 |
| Half case 5 kg | $8.31/kg | $8.64/kg | $41.55 | |
| 1 kg | $9.64/kg | $10.03/kg | $9.64 | |
| Grandma's Seasoning | Case 10 kg | $7.17/kg | $7.46/kg | $71.70 |
| Half case 5 kg | $8.31/kg | $8.64/kg | $41.55 | |
| 1 kg | $9.64/kg | $10.03/kg | $9.64 | |
| Chef's Seasoning | Case 10 kg | $4.34/kg | $4.52/kg | $43.40 |
| Half case 5 kg | $5.03/kg | $5.23/kg | $25.15 | |
| 1 kg | $5.83/kg | $6.07/kg | $5.83 | |
| Edu's Seasoning | Case 10 kg | $5.48/kg | $5.70/kg | $54.80 |
| Half case 5 kg | $6.34/kg | $6.58/kg | $31.70 | |
| 1 kg | $7.36/kg | $7.64/kg | $7.36 | |
| Complete Dry Rub Seasoning | Case 10 kg | $5.54/kg | $5.76/kg | $55.40 |
| Half case 5 kg | $6.40/kg | $6.66/kg | $32.00 | |
| 1 kg | $7.44/kg | $7.74/kg | $7.44 | |
| Fit Dry Rub Seasoning, Salt-Free | Case 10 kg | $5.30/kg | $5.52/kg | $53.00 |
| Half case 5 kg | $6.15/kg | $6.38/kg | $30.75 | |
| 1 kg | $7.13/kg | $7.40/kg | $7.13 | |
| Dry Rub Seasoning for Beef | Case 10 kg | $5.50/kg | $5.72/kg | $55.00 |
| Half case 5 kg | $6.36/kg | $6.62/kg | $31.80 | |
| 1 kg | $7.40/kg | $7.70/kg | $7.40 | |
| Dry Rub Seasoning for Chicken | Case 10 kg | $5.54/kg | $5.76/kg | $55.40 |
| Half case 5 kg | $6.40/kg | $6.66/kg | $32.00 | |
| 1 kg | $7.44/kg | $7.74/kg | $7.44 | |
| Complete Fit Seasoning | Case 10 kg | $4.11/kg | $4.26/kg | $41.10 |
| Half case 5 kg | $4.83/kg | $5.03/kg | $24.15 | |
| 1 kg | $5.56/kg | $5.78/kg | $5.56 | |
| Gaucho Seasoning | Case 10 kg | $4.48/kg | $4.66/kg | $44.80 |
| Half case 5 kg | $5.19/kg | $5.40/kg | $25.95 | |
| 1 kg | $6.03/kg | $6.27/kg | $6.03 | |
| Gourmet Seasoning | Case 10 kg | $7.13/kg | $7.42/kg | $71.30 |
| Half case 5 kg | $8.27/kg | $8.60/kg | $41.35 | |
| 1 kg | $9.60/kg | $9.99/kg | $9.60 | |
| Mineiro Seasoning (Minas Gerais Style) | Case 10 kg | $5.30/kg | $5.52/kg | $53.00 |
| Half case 5 kg | $6.15/kg | $6.38/kg | $30.75 | |
| 1 kg | $7.13/kg | $7.40/kg | $7.13 | |
| BBQ Seasoning with Pepper | Case 10 kg | $2.58/kg | $2.67/kg | $25.80 |
| Half case 5 kg | $3.03/kg | $3.15/kg | $15.15 | |
| 1 kg | $3.50/kg | $3.64/kg | $3.50 | |
| BBQ Seasoning without Pepper | Case 10 kg | $2.50/kg | $2.60/kg | $25.00 |
| Half case 5 kg | $2.93/kg | $3.05/kg | $14.65 | |
| 1 kg | $3.38/kg | $3.50/kg | $3.38 | |
| Rice Seasoning | Case 10 kg | $2.60/kg | $2.69/kg | $26.00 |
| Half case 5 kg | $3.05/kg | $3.16/kg | $15.25 | |
| 1 kg | $3.52/kg | $3.66/kg | $3.52 | |
| Poultry Seasoning | Case 10 kg | $2.46/kg | $2.56/kg | $24.60 |
| Half case 5 kg | $2.89/kg | $3.01/kg | $14.45 | |
| 1 kg | $3.32/kg | $3.46/kg | $3.32 | |
| Beef Seasoning | Case 10 kg | $2.69/kg | $2.81/kg | $26.90 |
| Half case 5 kg | $3.16/kg | $3.30/kg | $15.80 | |
| 1 kg | $3.66/kg | $3.79/kg | $3.66 | |
| Bean Seasoning | Case 10 kg | $5.05/kg | $5.26/kg | $50.50 |
| Half case 5 kg | $5.85/kg | $6.09/kg | $29.25 | |
| 1 kg | $6.80/kg | $7.07/kg | $6.80 | |
| Vegetable Seasoning | Case 10 kg | $2.69/kg | $2.81/kg | $26.90 |
| Half case 5 kg | $3.16/kg | $3.30/kg | $15.80 | |
| 1 kg | $3.66/kg | $3.79/kg | $3.66 | |
| Pasta Seasoning | Case 10 kg | $2.69/kg | $2.81/kg | $26.90 |
| Half case 5 kg | $3.16/kg | $3.30/kg | $15.80 | |
| 1 kg | $3.66/kg | $3.79/kg | $3.66 | |
| Fish Seasoning | Case 10 kg | $2.87/kg | $2.99/kg | $28.70 |
| Half case 5 kg | $3.38/kg | $3.52/kg | $16.90 | |
| 1 kg | $3.89/kg | $4.05/kg | $3.89 | |
| "Pega Esposa" Seasoning (Catch-a-Wife) | Case 10 kg | $6.32/kg | $6.58/kg | $63.20 |
| Half case 5 kg | $7.33/kg | $7.62/kg | $36.65 | |
| 1 kg | $8.50/kg | $8.84/kg | $8.50 | |
| "Pega Marido" Seasoning (Catch-a-Husband) | Case 10 kg | $7.07/kg | $7.36/kg | $70.70 |
| Half case 5 kg | $8.19/kg | $8.52/kg | $40.95 | |
| 1 kg | $9.50/kg | $9.90/kg | $9.50 | |
| Fine Herbs Flavor Seasoning | Case 10 kg | $2.99/kg | $3.11/kg | $29.90 |
| Half case 5 kg | $3.52/kg | $3.66/kg | $17.60 | |
| 1 kg | $4.05/kg | $4.21/kg | $4.05 | |
| Northeast Brazil Flavor Seasoning | Case 10 kg | $2.42/kg | $2.52/kg | $24.20 |
| Half case 5 kg | $2.85/kg | $2.97/kg | $14.25 | |
| 1 kg | $3.28/kg | $3.40/kg | $3.28 | |
| Syrian Seasoning (Ba'har) | Case 10 kg | $5.13/kg | $5.34/kg | $51.30 |
| Half case 5 kg | $5.93/kg | $6.17/kg | $29.65 | |
| 1 kg | $6.89/kg | $7.17/kg | $6.89 | |
| Tartar Seasoning | Case 10 kg | $6.97/kg | $7.25/kg | $69.70 |
| Half case 5 kg | $8.07/kg | $8.39/kg | $40.35 | |
| 1 kg | $9.37/kg | $9.74/kg | $9.37 | |
| "Tempera Tudo" All-Purpose Seasoning | Case 10 kg | $2.73/kg | $2.83/kg | $27.30 |
| Half case 5 kg | $3.20/kg | $3.34/kg | $16.00 | |
| 1 kg | $3.69/kg | $3.83/kg | $3.69 | |
| Dried Tomato Flakes | Case 10 kg | $7.29/kg | $7.56/kg | $72.90 |
| Half case 5 kg | $8.42/kg | $8.76/kg | $42.10 | |
| 1 kg | $9.78/kg | $10.17/kg | $9.78 | |
| Sun-Dried Tomatoes | Case 10 kg | $8.80/kg | $9.15/kg | $88.00 |
| Half case 5 kg | $10.07/kg | $10.47/kg | $50.35 | |
| 1 kg | $11.72/kg | $12.19/kg | $11.72 | |
| Dried Thyme | Case 10 kg | $2.36/kg | $2.46/kg | $23.60 |
| Half case 5 kg | $2.79/kg | $2.89/kg | $13.95 | |
| 1 kg | $3.20/kg | $3.32/kg | $3.20 | |
| Thyme Powder | Case 10 kg | $3.15/kg | $3.26/kg | $31.50 |
| Half case 5 kg | $3.69/kg | $3.83/kg | $18.45 | |
| 1 kg | $4.24/kg | $4.42/kg | $4.24 | |
| Dried Vinaigrette Seasoning Mix | Case 10 kg | $7.66/kg | $7.95/kg | $76.60 |
| Half case 5 kg | $8.86/kg | $9.21/kg | $44.30 | |
| 1 kg | $10.29/kg | $10.70/kg | $10.29 | |
| Za'atar | Case 10 kg | $2.62/kg | $2.73/kg | $26.20 |
| Half case 5 kg | $3.09/kg | $3.20/kg | $15.45 | |
| 1 kg | $3.56/kg | $3.69/kg | $3.56 | |
| Juniper Berries | Half case 5 kg | $9.13/kg | $9.48/kg | $45.65 |
| 1 kg | $10.60/kg | $11.02/kg | $10.60 |
Other
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Citric Acid | Case 25 kg | $5.26/kg | $5.46/kg | $131.50 |
| Half case 5 kg | $6.09/kg | $6.32/kg | $30.45 | |
| 1 kg | $7.07/kg | $7.35/kg | $7.07 | |
| Activated Charcoal Powder | 1 kg | $17.87/kg | $18.57/kg | $17.87 |
| Cherries without Stem 2.2KG | Case 6 un | $23.42/un | $24.34/un | $140.52 |
| 1 un | $30.60/un | $31.84/un | $30.60 | |
| Cherries without Stem, Curicó 1.8KG | Case 6 un | $27.80/un | $28.90/un | $166.80 |
| 1 un | $36.33/un | $37.79/un | $36.33 | |
| Scoop for 275ML Container (Dozen) | Case 10 un | $12.13/un | $12.62/un | $121.30 |
| 1 un | $16.18/un | $16.83/un | $16.18 | |
| Square Container 3.3L | Case 12 un | $6.72/un | $6.99/un | $80.64 |
| 1 un | $9.03/un | $9.41/un | $9.03 | |
| Square Container 36L | 1 un | $67.44/un | $70.13/un | $67.44 |
| Square Container 7.4L | Case 12 un | $13.98/un | $14.55/un | $167.76 |
| 1 un | $18.49/un | $19.24/un | $18.49 | |
| Round Container 12L | Case 12 un | $16.96/un | $17.65/un | $203.52 |
| 1 un | $22.24/un | $23.13/un | $22.24 | |
| Rectangular Container 1.5L | Case 12 un | $4.58/un | $4.75/un | $54.96 |
| 1 un | $6.15/un | $6.40/un | $6.15 | |
| Rectangular Container 13.8L | Case 12 un | $25.24/un | $26.25/un | $302.88 |
| 1 un | $32.76/un | $34.08/un | $32.76 |
Natural Products
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Coconut Sugar | Case 10 kg | $5.32/kg | $5.54/kg | $53.20 |
| Half case 5 kg | $6.17/kg | $6.40/kg | $30.85 | |
| 1 kg | $7.17/kg | $7.44/kg | $7.17 | |
| Apple Sugar | Half case 5 kg | $20.81/kg | $21.63/kg | $104.05 |
| 1 kg | $24.38/kg | $25.36/kg | $24.38 | |
| Demerara Sugar | Case 10 kg | $1.61/kg | $1.67/kg | $16.10 |
| Half case 5 kg | $1.99/kg | $2.07/kg | $9.95 | |
| 1 kg | $2.38/kg | $2.46/kg | $2.38 | |
| Muscovado Sugar | Case 10 kg | $1.69/kg | $1.77/kg | $16.90 |
| Half case 5 kg | $2.16/kg | $2.24/kg | $10.80 | |
| 1 kg | $2.63/kg | $2.73/kg | $2.63 | |
| Chlorella | Case 10 kg | $36.63/kg | $38.10/kg | $366.30 |
| Half case 5 kg | $40.46/kg | $42.08/kg | $202.30 | |
| 1 kg | $47.56/kg | $49.46/kg | $47.56 | |
| Sweetened Coconut Flakes | Case 10 kg | $7.58/kg | $7.88/kg | $75.80 |
| Half case 2 kg | $8.66/kg | $8.99/kg | $17.32 | |
| 1 kg | $9.94/kg | $10.33/kg | $9.94 | |
| Unsweetened Coconut Flakes | Case 10 kg | $8.66/kg | $8.99/kg | $86.60 |
| Half case 2 kg | $9.90/kg | $10.29/kg | $19.80 | |
| 1 kg | $11.51/kg | $11.96/kg | $11.51 | |
| Fine Shredded Coconut | Case 10 kg | $6.74/kg | $6.99/kg | $67.40 |
| Half case 5 kg | $7.80/kg | $8.11/kg | $39.00 | |
| 1 kg | $9.05/kg | $9.41/kg | $9.05 | |
| Fine Shredded Coconut, Premium | Case 10 kg | $9.64/kg | $10.03/kg | $96.40 |
| Half case 5 kg | $11.05/kg | $11.49/kg | $55.25 | |
| 1 kg | $12.86/kg | $13.37/kg | $12.86 | |
| Medium Shredded Coconut | Case 10 kg | $7.91/kg | $8.23/kg | $79.10 |
| Half case 5 kg | $9.15/kg | $9.52/kg | $45.75 | |
| 1 kg | $10.64/kg | $11.05/kg | $10.64 | |
| Medium Shredded Coconut, Premium | Case 10 kg | $9.45/kg | $9.82/kg | $94.50 |
| Half case 5 kg | $10.80/kg | $11.23/kg | $54.00 | |
| 1 kg | $12.59/kg | $13.10/kg | $12.59 | |
| Erythritol | Case 10 kg | $4.60/kg | $4.79/kg | $46.00 |
| Half case 5 kg | $5.26/kg | $5.46/kg | $26.30 | |
| 1 kg | $6.03/kg | $6.27/kg | $6.03 | |
| Crystal Fructose | Case 10 kg | $12.78/kg | $13.29/kg | $127.80 |
| Half case 5 kg | $14.47/kg | $15.06/kg | $72.35 | |
| 1 kg | $16.92/kg | $17.59/kg | $16.92 | |
| Spirulina Powder | Case 10 kg | $10.09/kg | $10.51/kg | $100.90 |
| Half case 5 kg | $11.57/kg | $12.02/kg | $57.85 | |
| 1 kg | $13.47/kg | $14.00/kg | $13.47 |
Flours & Starches
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Agar Agar | Case 10 kg | $17.61/kg | $18.32/kg | $176.10 |
| Half case 5 kg | $19.69/kg | $20.48/kg | $98.45 | |
| 1 kg | $23.09/kg | $24.01/kg | $23.09 | |
| Carob Powder | Case 5 kg | $11.64/kg | $12.10/kg | $58.20 |
| Half case 2 kg | $13.31/kg | $13.86/kg | $26.62 | |
| 1 kg | $15.51/kg | $16.14/kg | $15.51 | |
| Corn Starch | Case 10 kg | $1.24/kg | $1.28/kg | $12.40 |
| Half case 5 kg | $1.58/kg | $1.63/kg | $7.90 | |
| 1 kg | $1.91/kg | $1.99/kg | $1.91 | |
| Dried Potato Flakes | Half case 5 kg | $9.35/kg | $9.72/kg | $46.75 |
| 1 kg | $10.86/kg | $11.29/kg | $10.86 | |
| Beet Powder | Case 10 kg | $7.40/kg | $7.70/kg | $74.00 |
| Half case 5 kg | $8.56/kg | $8.92/kg | $42.80 | |
| 1 kg | $9.96/kg | $10.35/kg | $9.96 | |
| Ammonium Bicarbonate | Case 25 kg | $1.63/kg | $1.69/kg | $40.75 |
| Half case 5 kg | $2.07/kg | $2.14/kg | $10.35 | |
| 1 kg | $2.48/kg | $2.58/kg | $2.48 | |
| Sodium Bicarbonate (Baking Soda) | Case 10 kg | $1.22/kg | $1.28/kg | $12.20 |
| Half case 5 kg | $1.56/kg | $1.61/kg | $7.80 | |
| 1 kg | $1.89/kg | $1.97/kg | $1.89 | |
| Alkalized Cocoa Powder | Case 10 kg | $7.15/kg | $7.42/kg | $71.50 |
| Half case 5 kg | $8.27/kg | $8.60/kg | $41.35 | |
| 1 kg | $9.62/kg | $9.99/kg | $9.62 | |
| Black Alkalized Cocoa Powder | Case 10 kg | $13.23/kg | $13.76/kg | $132.30 |
| Half case 5 kg | $14.61/kg | $15.20/kg | $73.05 | |
| 1 kg | $16.39/kg | $17.06/kg | $16.39 | |
| Natural Cocoa Powder | Case 25 kg | $6.74/kg | $6.99/kg | $168.50 |
| Half case 5 kg | $7.80/kg | $8.11/kg | $39.00 | |
| 1 kg | $9.05/kg | $9.41/kg | $9.05 | |
| Camu Camu | Half case 5 kg | $30.58/kg | $31.80/kg | $152.90 |
| 1 kg | $35.96/kg | $37.39/kg | $35.96 | |
| Catuaba Powder | Case 10 kg | $3.83/kg | $3.99/kg | $38.30 |
| Half case 5 kg | $4.52/kg | $4.70/kg | $22.60 | |
| 1 kg | $5.21/kg | $5.42/kg | $5.21 | |
| Chocolate Powder 50% Cocoa | Half case 5 kg | $12.90/kg | $13.43/kg | $64.50 |
| 1 kg | $15.02/kg | $15.63/kg | $15.02 | |
| Dolomite Powder | Case 10 kg | $1.52/kg | $1.58/kg | $15.20 |
| Half case 4 kg | $1.93/kg | $2.01/kg | $7.72 | |
| 1 kg | $2.34/kg | $2.44/kg | $2.34 | |
| Spinach Powder | Case 10 kg | $3.83/kg | $3.99/kg | $38.30 |
| Half case 5 kg | $4.52/kg | $4.70/kg | $22.60 | |
| 1 kg | $5.19/kg | $5.40/kg | $5.19 | |
| Farinha d'Água (Toasted Cassava Flour) | Case 25 kg | $2.87/kg | $2.99/kg | $71.75 |
| Half case 5 kg | $3.38/kg | $3.52/kg | $16.90 | |
| 1 kg | $3.89/kg | $4.05/kg | $3.89 | |
| Farinha da Felicidade ("Happiness Flour" Blend) | Half case 5 kg | $7.03/kg | $7.31/kg | $35.15 |
| 1 kg | $8.15/kg | $8.48/kg | $8.15 | |
| Avocado Flour | Case 10 kg | $28.33/kg | $29.46/kg | $283.30 |
| Half case 5 kg | $31.29/kg | $32.53/kg | $156.45 | |
| 1 kg | $36.77/kg | $38.24/kg | $36.77 | |
| Pumpkin Flour | Case 10 kg | $8.86/kg | $9.21/kg | $88.60 |
| Half case 5 kg | $10.15/kg | $10.54/kg | $50.75 | |
| 1 kg | $11.80/kg | $12.29/kg | $11.80 | |
| Açaí Flour | Case 10 kg | $26.95/kg | $28.03/kg | $269.50 |
| Half case 5 kg | $29.78/kg | $30.96/kg | $148.90 | |
| 1 kg | $35.00/kg | $36.39/kg | $35.00 | |
| Plum Flour | Half case 5 kg | $32.02/kg | $33.29/kg | $160.10 |
| 1 kg | $37.63/kg | $39.14/kg | $37.63 | |
| Almond Flour | Case 10 kg | $18.85/kg | $19.59/kg | $188.50 |
| Half case 5 kg | $21.06/kg | $21.91/kg | $105.30 | |
| 1 kg | $24.70/kg | $25.68/kg | $24.70 | |
| Peanut Flour | Case 10 kg | $3.30/kg | $3.42/kg | $33.00 |
| Half case 5 kg | $3.73/kg | $3.87/kg | $18.65 | |
| 1 kg | $4.17/kg | $4.32/kg | $4.17 | |
| Blackberry Flour | Case 20 kg | $27.23/kg | $28.33/kg | $544.60 |
| Half case 2 kg | $30.07/kg | $31.29/kg | $60.14 | |
| 1 kg | $35.35/kg | $36.77/kg | $35.35 | |
| Arrowroot Flour | Half case 5 kg | $13.80/kg | $14.35/kg | $69.00 |
| 1 kg | $16.12/kg | $16.77/kg | $16.12 | |
| Rice Flour | Case 10 kg | $1.56/kg | $1.61/kg | $15.60 |
| Half case 5 kg | $1.97/kg | $2.05/kg | $9.85 | |
| 1 kg | $2.40/kg | $2.50/kg | $2.40 | |
| Whole Grain Rice Flour | Case 10 kg | $1.89/kg | $1.97/kg | $18.90 |
| Half case 5 kg | $2.40/kg | $2.50/kg | $12.00 | |
| 1 kg | $2.93/kg | $3.03/kg | $2.93 | |
| Oat Flour | Case 25 kg | $1.59/kg | $1.65/kg | $39.75 |
| Half case 5 kg | $2.03/kg | $2.11/kg | $10.15 | |
| 1 kg | $2.46/kg | $2.56/kg | $2.46 | |
| Gluten-Free Oat Flour | Case 25 kg | $2.38/kg | $2.48/kg | $59.50 |
| Green Banana Flour | Case 10 kg | $3.09/kg | $3.22/kg | $30.90 |
| Half case 5 kg | $3.66/kg | $3.79/kg | $18.30 | |
| 1 kg | $4.21/kg | $4.36/kg | $4.21 | |
| Sweet Potato Flour | Case 10 kg | $3.71/kg | $3.87/kg | $37.10 |
| Half case 5 kg | $4.38/kg | $4.56/kg | $21.90 | |
| 1 kg | $5.05/kg | $5.25/kg | $5.05 | |
| Eggplant Flour | Case 10 kg | $8.11/kg | $8.44/kg | $81.10 |
| Half case 5 kg | $9.29/kg | $9.66/kg | $46.45 | |
| 1 kg | $10.82/kg | $11.25/kg | $10.82 | |
| Blueberry Flour | Case 25 kg | $27.01/kg | $28.09/kg | $675.25 |
| Half case 5 kg | $29.82/kg | $31.02/kg | $149.10 | |
| 1 kg | $35.06/kg | $36.45/kg | $35.06 | |
| Cashew Flour | Case 11.34 kg | $4.66/kg | $4.85/kg | $52.84 |
| Half case 5 kg | $5.40/kg | $5.62/kg | $27.00 | |
| 1 kg | $6.27/kg | $6.52/kg | $6.27 | |
| Carrot Flour | Case 10 kg | $4.36/kg | $4.52/kg | $43.60 |
| Half case 5 kg | $5.05/kg | $5.25/kg | $25.25 | |
| 1 kg | $5.85/kg | $6.09/kg | $5.85 | |
| Rye Flour | Case 25 kg | $2.07/kg | $2.14/kg | $51.75 |
| Half case 5 kg | $2.62/kg | $2.73/kg | $13.10 | |
| 1 kg | $3.18/kg | $3.30/kg | $3.18 | |
| Chia Flour | Case 10 kg | $1.87/kg | $1.93/kg | $18.70 |
| Half case 5 kg | $2.38/kg | $2.46/kg | $11.90 | |
| 1 kg | $2.89/kg | $2.99/kg | $2.89 | |
| Coconut Flour | Case 10 kg | $4.60/kg | $4.79/kg | $46.00 |
| Half case 5 kg | $5.28/kg | $5.48/kg | $26.40 | |
| 1 kg | $5.95/kg | $6.19/kg | $5.95 | |
| White Bean Flour | Case 10 kg | $2.71/kg | $2.83/kg | $27.10 |
| Half case 5 kg | $3.18/kg | $3.30/kg | $15.90 | |
| 1 kg | $3.64/kg | $3.77/kg | $3.64 | |
| Red Berries Flour | Case 25 kg | $25.79/kg | $26.81/kg | $644.75 |
| Half case 5 kg | $28.48/kg | $29.62/kg | $142.40 | |
| 1 kg | $33.49/kg | $34.82/kg | $33.49 | |
| Chickpea Flour | Case 10 kg | $1.56/kg | $1.63/kg | $15.60 |
| Half case 5 kg | $1.99/kg | $2.07/kg | $9.95 | |
| 1 kg | $2.42/kg | $2.52/kg | $2.42 | |
| Soursop Flour | Half case 5 kg | $23.71/kg | $24.66/kg | $118.55 |
| 1 kg | $27.87/kg | $28.99/kg | $27.87 | |
| Orange Flour | Case 10 kg | $6.11/kg | $6.36/kg | $61.10 |
| Half case 5 kg | $7.09/kg | $7.36/kg | $35.45 | |
| 1 kg | $8.23/kg | $8.56/kg | $8.23 | |
| Lemon Flour | Case 10 kg | $8.05/kg | $8.39/kg | $80.50 |
| Half case 5 kg | $9.33/kg | $9.70/kg | $46.65 | |
| 1 kg | $10.84/kg | $11.27/kg | $10.84 | |
| Golden Flaxseed Flour | Case 10 kg | $3.26/kg | $3.40/kg | $32.60 |
| Half case 5 kg | $3.85/kg | $4.01/kg | $19.25 | |
| 1 kg | $4.42/kg | $4.60/kg | $4.42 | |
| Brown Flaxseed Flour | Case 10 kg | $2.11/kg | $2.20/kg | $21.10 |
| Half case 5 kg | $2.67/kg | $2.77/kg | $13.35 | |
| 1 kg | $3.24/kg | $3.36/kg | $3.24 | |
| Apple Flour | Case 20 kg | $7.31/kg | $7.60/kg | $146.20 |
| Half case 5 kg | $8.44/kg | $8.78/kg | $42.20 | |
| 1 kg | $9.78/kg | $10.17/kg | $9.78 | |
| Papaya Flour | Case 20 kg | $21.38/kg | $22.24/kg | $427.60 |
| Half case 5 kg | $23.62/kg | $24.56/kg | $118.10 | |
| 1 kg | $27.76/kg | $28.88/kg | $27.76 | |
| Fine Cassava Flour | Case 10 kg | $1.44/kg | $1.50/kg | $14.40 |
| Half case 5 kg | $1.83/kg | $1.91/kg | $9.15 | |
| 1 kg | $2.22/kg | $2.30/kg | $2.22 | |
| Coarse Cassava Flour | Case 10 kg | $1.44/kg | $1.50/kg | $14.40 |
| Half case 5 kg | $1.83/kg | $1.91/kg | $9.15 | |
| 1 kg | $2.22/kg | $2.30/kg | $2.22 | |
| Passion Fruit Flour | Case 10 kg | $4.09/kg | $4.24/kg | $40.90 |
| Half case 5 kg | $4.79/kg | $4.99/kg | $23.95 | |
| 1 kg | $5.52/kg | $5.76/kg | $5.52 | |
| Watermelon Flour | Case 10 kg | $18.63/kg | $19.38/kg | $186.30 |
| Half case 5 kg | $20.85/kg | $21.67/kg | $104.25 | |
| 1 kg | $24.42/kg | $25.40/kg | $24.42 | |
| Yellow Corn Flour | Case 20 kg | $2.11/kg | $2.18/kg | $42.20 |
| Half case 5 kg | $2.67/kg | $2.79/kg | $13.35 | |
| 1 kg | $3.26/kg | $3.38/kg | $3.26 | |
| White Corn Flour | Case 20 kg | $5.60/kg | $5.83/kg | $112.00 |
| Half case 5 kg | $6.48/kg | $6.74/kg | $32.40 | |
| 1 kg | $7.54/kg | $7.84/kg | $7.54 | |
| Strawberry Flour | Half case 5 kg | $28.05/kg | $29.19/kg | $140.25 |
| 1 kg | $32.98/kg | $34.31/kg | $32.98 | |
| Pistachio Flour | Case 10 kg | $48.37/kg | $50.31/kg | $483.70 |
| Half case 5 kg | $52.72/kg | $54.84/kg | $263.60 | |
| 1 kg | $62.18/kg | $64.67/kg | $62.18 | |
| Dragon Fruit Flour | Case 25 kg | $29.07/kg | $30.23/kg | $726.75 |
| Half case 5 kg | $32.11/kg | $33.41/kg | $160.55 | |
| 1 kg | $37.75/kg | $39.26/kg | $37.75 | |
| Quinoa Flour | Case 10 kg | $5.93/kg | $6.17/kg | $59.30 |
| Half case 5 kg | $7.01/kg | $7.29/kg | $35.05 | |
| 1 kg | $8.31/kg | $8.64/kg | $8.31 | |
| Bread Crumbs | Case 25 kg | $1.75/kg | $1.83/kg | $43.75 |
| Half case 5 kg | $2.24/kg | $2.32/kg | $11.20 | |
| 1 kg | $2.71/kg | $2.83/kg | $2.71 | |
| Pumpkin Seed Flour | Case 10 kg | $8.95/kg | $9.31/kg | $89.50 |
| Half case 5 kg | $10.25/kg | $10.66/kg | $51.25 | |
| 1 kg | $11.94/kg | $12.41/kg | $11.94 | |
| Raw Soy Flour | Case 20 kg | $2.54/kg | $2.63/kg | $50.80 |
| Half case 5 kg | $2.99/kg | $3.11/kg | $14.95 | |
| 1 kg | $3.44/kg | $3.58/kg | $3.44 | |
| Sorghum Flour | Case 10 kg | $3.09/kg | $3.22/kg | $30.90 |
| Half case 2 kg | $3.66/kg | $3.79/kg | $7.32 | |
| 1 kg | $4.21/kg | $4.36/kg | $4.21 | |
| Date Flour (Sugar) | Half case 5 kg | $10.78/kg | $11.21/kg | $53.90 |
| 1 kg | $12.55/kg | $13.06/kg | $12.55 | |
| Tangerine Flour | Half case 5 kg | $22.18/kg | $23.07/kg | $110.90 |
| 1 kg | $26.07/kg | $27.11/kg | $26.07 | |
| Whole Wheat Flour | Case 10 kg | $2.09/kg | $2.18/kg | $20.90 |
| Half case 5 kg | $2.65/kg | $2.77/kg | $13.25 | |
| 1 kg | $3.24/kg | $3.36/kg | $3.24 | |
| Grape Flour | Case 10 kg | $5.03/kg | $5.25/kg | $50.30 |
| Half case 5 kg | $5.83/kg | $6.07/kg | $29.15 | |
| 1 kg | $6.78/kg | $7.05/kg | $6.78 | |
| Panko Breadcrumbs | Half case 5 kg | $5.68/kg | $5.91/kg | $28.40 |
| 1 kg | $6.60/kg | $6.85/kg | $6.60 | |
| Potato Starch | Case 25 kg | $2.12/kg | $2.20/kg | $53.00 |
| Half case 5 kg | $2.69/kg | $2.81/kg | $13.45 | |
| 1 kg | $3.28/kg | $3.42/kg | $3.28 | |
| Sweet Cassava Starch (Polvilho Doce) | Case 25 kg | $1.38/kg | $1.44/kg | $34.50 |
| Half case 5 kg | $1.75/kg | $1.81/kg | $8.75 | |
| 1 kg | $2.12/kg | $2.20/kg | $2.12 | |
| Italian-Style Cornmeal | Case 25 kg | $0.91/kg | $0.93/kg | $22.75 |
| Half case 5 kg | $1.14/kg | $1.18/kg | $5.70 | |
| 1 kg | $1.38/kg | $1.44/kg | $1.38 | |
| Ginger Powder | Case 10 kg | $4.75/kg | $4.95/kg | $47.50 |
| Half case 5 kg | $5.52/kg | $5.74/kg | $27.60 | |
| 1 kg | $6.40/kg | $6.66/kg | $6.40 | |
| Ginger Powder Premium | Case 10 kg | $8.33/kg | $8.64/kg | $83.30 |
| Half case 5 kg | $9.52/kg | $9.90/kg | $47.60 | |
| 1 kg | $11.09/kg | $11.53/kg | $11.09 | |
| Ginseng Powder | Case 10 kg | $3.99/kg | $4.15/kg | $39.90 |
| Half case 5 kg | $4.70/kg | $4.89/kg | $23.50 | |
| 1 kg | $5.40/kg | $5.62/kg | $5.40 | |
| Glucomannan | Case 10 kg | $27.70/kg | $28.80/kg | $277.00 |
| Half case 5 kg | $30.58/kg | $31.80/kg | $152.90 | |
| 1 kg | $35.96/kg | $37.39/kg | $35.96 | |
| Coconut Milk Powder | Case 15 kg | $7.91/kg | $8.23/kg | $118.65 |
| Half case 5 kg | $9.15/kg | $9.52/kg | $45.75 | |
| 1 kg | $10.64/kg | $11.05/kg | $10.64 | |
| Skim Milk Powder | Case 25 kg | $9.66/kg | $10.03/kg | $241.50 |
| Half case 5 kg | $11.05/kg | $11.49/kg | $55.25 | |
| 1 kg | $12.86/kg | $13.39/kg | $12.86 | |
| Whole Milk Powder | Case 25 kg | $10.82/kg | $11.23/kg | $270.50 |
| Half case 5 kg | $12.37/kg | $12.86/kg | $61.85 | |
| 1 kg | $14.41/kg | $14.98/kg | $14.41 | |
| Brewer's Yeast Powder | Case 10 kg | $11.41/kg | $11.86/kg | $114.10 |
| Half case 5 kg | $13.06/kg | $13.59/kg | $65.30 | |
| 1 kg | $15.22/kg | $15.82/kg | $15.22 | |
| Nutritional Yeast | Case 25 kg | $24.22/kg | $25.21/kg | $605.50 |
| Half case 5 kg | $26.76/kg | $27.84/kg | $133.80 | |
| 1 kg | $31.47/kg | $32.72/kg | $31.47 | |
| Peruvian Maca Powder | Case 10 kg | $4.83/kg | $5.03/kg | $48.30 |
| Half case 5 kg | $5.60/kg | $5.81/kg | $28.00 | |
| 1 kg | $6.50/kg | $6.76/kg | $6.50 | |
| Black Peruvian Maca Powder | Case 10 kg | $6.19/kg | $6.44/kg | $61.90 |
| Half case 5 kg | $7.17/kg | $7.46/kg | $35.85 | |
| 1 kg | $8.33/kg | $8.66/kg | $8.33 | |
| Red Peruvian Maca Powder | Case 10 kg | $5.70/kg | $5.93/kg | $57.00 |
| Half case 5 kg | $6.60/kg | $6.85/kg | $33.00 | |
| 1 kg | $7.66/kg | $7.97/kg | $7.66 | |
| Maltodextrin | Case 10 kg | $5.17/kg | $5.38/kg | $51.70 |
| Half case 5 kg | $5.99/kg | $6.23/kg | $29.95 | |
| 1 kg | $6.95/kg | $7.23/kg | $6.95 | |
| Muirapuama Powder | Case 10 kg | $2.99/kg | $3.11/kg | $29.90 |
| Half case 5 kg | $3.52/kg | $3.66/kg | $17.60 | |
| 1 kg | $4.05/kg | $4.21/kg | $4.05 | |
| Sour Cassava Starch | Case 25 kg | $1.77/kg | $1.83/kg | $44.25 |
| Half case 5 kg | $2.20/kg | $2.30/kg | $11.00 | |
| 1 kg | $2.65/kg | $2.75/kg | $2.65 | |
| Sweet Cassava Starch, Granulated (Tapioca) | Case 25 kg | $1.61/kg | $1.69/kg | $40.25 |
| Half case 5 kg | $2.07/kg | $2.14/kg | $10.35 | |
| 1 kg | $2.52/kg | $2.62/kg | $2.52 | |
| Psyllium Husk Flakes | Case 10 kg | $2.36/kg | $2.46/kg | $23.60 |
| Half case 5 kg | $2.79/kg | $2.89/kg | $13.95 | |
| 1 kg | $3.20/kg | $3.32/kg | $3.20 | |
| Psyllium Husk Flakes, Premium | Case 10 kg | $2.93/kg | $3.03/kg | $29.30 |
| Half case 5 kg | $3.44/kg | $3.58/kg | $17.20 | |
| 1 kg | $3.95/kg | $4.11/kg | $3.95 | |
| Granulated Tapioca (Cassava Starch) | Case 25 kg | $2.20/kg | $2.28/kg | $55.00 |
| Half case 5 kg | $2.75/kg | $2.87/kg | $13.75 | |
| 1 kg | $3.32/kg | $3.46/kg | $3.32 | |
| Pantanal Tapioca 1KG | Case 10 un | $1.73/un | $1.79/un | $17.30 |
| 1 un | $2.67/un | $2.77/un | $2.67 | |
| Pantanal Tapioca 500GR | Case 20 un | $1.28/un | $1.32/un | $25.60 |
| 1 un | $1.97/un | $2.05/un | $1.97 |
Fitness
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Albumin | Case 10 kg | $23.99/kg | $24.95/kg | $239.90 |
| Half case 5 kg | $26.50/kg | $27.56/kg | $132.50 | |
| 1 kg | $31.15/kg | $32.39/kg | $31.15 | |
| Albumin, Vanilla Flavor | Case 10 kg | $26.25/kg | $27.31/kg | $262.50 |
| Half case 5 kg | $28.99/kg | $30.15/kg | $144.95 | |
| 1 kg | $34.08/kg | $35.43/kg | $34.08 | |
| BCAA Powder | Case 10 kg | $24.93/kg | $25.93/kg | $249.30 |
| Half case 3 kg | $27.54/kg | $28.64/kg | $82.62 | |
| 1 kg | $32.37/kg | $33.66/kg | $32.37 | |
| Hydrolyzed Collagen | Case 10 kg | $20.77/kg | $21.61/kg | $207.70 |
| Half case 5 kg | $22.71/kg | $23.62/kg | $113.55 | |
| 1 kg | $25.85/kg | $26.87/kg | $25.85 | |
| Hydrolyzed Collagen, Orange Flavor | Half case 5 kg | $21.06/kg | $21.91/kg | $105.30 |
| 1 kg | $27.13/kg | $28.21/kg | $27.13 | |
| Hydrolyzed Collagen, Lemon Flavor | Case 10 kg | $20.30/kg | $21.10/kg | $203.00 |
| Half case 5 kg | $22.40/kg | $23.30/kg | $112.00 | |
| 1 kg | $26.34/kg | $27.40/kg | $26.34 | |
| Creatine | Case 10 kg | $8.39/kg | $8.72/kg | $83.90 |
| Half case 5 kg | $9.58/kg | $9.98/kg | $47.90 | |
| 1 kg | $11.15/kg | $11.60/kg | $11.15 | |
| Detox Clean Powder | Case 5 kg | $13.43/kg | $13.96/kg | $67.15 |
| Half case 2 kg | $15.20/kg | $15.80/kg | $30.40 | |
| 1 kg | $17.77/kg | $18.47/kg | $17.77 | |
| Detox Tropical Powder | Case 5 kg | $19.67/kg | $20.46/kg | $98.35 |
| Half case 2 kg | $21.73/kg | $22.60/kg | $43.46 | |
| 1 kg | $25.54/kg | $26.56/kg | $25.54 | |
| Green Detox Powder | Case 5 kg | $16.26/kg | $16.92/kg | $81.30 |
| Half case 2 kg | $18.20/kg | $18.93/kg | $36.40 | |
| 1 kg | $21.32/kg | $22.16/kg | $21.32 | |
| Red Detox Powder | Case 5 kg | $16.26/kg | $16.90/kg | $81.30 |
| Half case 2 kg | $18.18/kg | $18.91/kg | $36.36 | |
| 1 kg | $21.30/kg | $22.16/kg | $21.30 | |
| Gelatin Powder | Case 10 kg | $15.31/kg | $15.94/kg | $153.10 |
| Half case 5 kg | $17.35/kg | $18.04/kg | $86.75 | |
| 1 kg | $20.28/kg | $21.08/kg | $20.28 | |
| Blood Orange Powder (Moro) | Case 10 kg | $12.23/kg | $12.72/kg | $122.30 |
| Half case 5 kg | $13.84/kg | $14.41/kg | $69.20 | |
| 1 kg | $16.20/kg | $16.83/kg | $16.20 | |
| Crystal Maltitol | Case 10 kg | $4.60/kg | $4.79/kg | $46.00 |
| Half case 5 kg | $5.30/kg | $5.52/kg | $26.50 | |
| 1 kg | $6.01/kg | $6.27/kg | $6.01 | |
| Pea Protein Concentrate | Half case 5 kg | $21.73/kg | $22.60/kg | $108.65 |
| 1 kg | $25.46/kg | $26.48/kg | $25.46 | |
| Tribulus Terrestris Powder | Case 10 kg | $10.84/kg | $11.27/kg | $108.40 |
| Half case 5 kg | $12.41/kg | $12.92/kg | $62.05 | |
| 1 kg | $14.45/kg | $15.04/kg | $14.45 | |
| Whey Protein 80% | Half case 5 kg | $41.85/kg | $43.54/kg | $209.25 |
| 1 kg | $49.58/kg | $51.58/kg | $49.58 | |
| Whey Protein 80%, Vanilla Flavor | Half case 5 kg | $28.42/kg | $29.54/kg | $142.10 |
| 1 kg | $33.41/kg | $34.74/kg | $33.41 | |
| Whey Protein 80%, Chocolate Flavor | Half case 5 kg | $32.94/kg | $34.25/kg | $164.70 |
| 1 kg | $38.73/kg | $40.26/kg | $38.73 | |
| Whey Protein Isolate 90% | Case 10 kg | $89.95/kg | $93.55/kg | $899.50 |
| Half case 2 kg | $98.06/kg | $101.98/kg | $196.12 | |
| 1 kg | $115.65/kg | $120.28/kg | $115.65 | |
| Whey Protein Isolate 90%, Vanilla Flavor | Case 10 kg | $75.10/kg | $78.10/kg | $751.00 |
| Half case 2 kg | $81.87/kg | $85.15/kg | $163.74 | |
| 1 kg | $96.55/kg | $100.41/kg | $96.55 | |
| Whey Protein Isolate 90%, Chocolate Flavor | Case 10 kg | $75.53/kg | $78.55/kg | $755.30 |
| Half case 2 kg | $82.34/kg | $85.64/kg | $164.68 | |
| 1 kg | $97.10/kg | $100.98/kg | $97.10 | |
| Crystal Xylitol | Case 10 kg | $6.48/kg | $6.76/kg | $64.80 |
| Half case 5 kg | $7.52/kg | $7.82/kg | $37.60 | |
| 1 kg | $8.74/kg | $9.07/kg | $8.74 | |
| Refined Xylitol | Case 10 kg | $8.41/kg | $8.74/kg | $84.10 |
| Half case 5 kg | $9.64/kg | $10.01/kg | $48.20 | |
| 1 kg | $11.23/kg | $11.68/kg | $11.23 |
Preserves
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Capers in Brine 2KG | Case 4 un | $25.62/un | $26.64/un | $102.48 |
| 1 un | $33.25/un | $34.59/un | $33.25 | |
| Garlic in Brine 2KG | Case 4 un | $14.76/un | $15.35/un | $59.04 |
| 1 un | $19.53/un | $20.32/un | $19.53 | |
| Black Azapa Olives with Pit 110/130 2KG | Case 4 un | $27.70/un | $28.80/un | $110.80 |
| 1 un | $35.96/un | $37.39/un | $35.96 | |
| Black Azapa Olives with Pit 160/200 2KG | Case 4 un | $26.30/un | $27.36/un | $105.20 |
| 1 un | $34.16/un | $35.53/un | $34.16 | |
| Black Azapa Olives with Pit 200/240 2KG | Case 4 un | $25.62/un | $26.64/un | $102.48 |
| 1 un | $33.25/un | $34.59/un | $33.25 | |
| Black Azapa Olives with Pit 240/280 2KG | Case 4 un | $24.93/un | $25.93/un | $99.72 |
| 1 un | $32.37/un | $33.66/un | $32.37 | |
| Black Azapa Olives with Pit 90/110 2KG | Case 4 un | $32.19/un | $33.49/un | $128.76 |
| 1 un | $41.79/un | $43.48/un | $41.79 | |
| Green Arauco Olives with Pit 16/20 2KG | Case 4 un | $16.39/un | $17.06/un | $65.56 |
| 1 un | $21.50/un | $22.36/un | $21.50 | |
| Green Arauco Olives with Pit 24/28 2KG | Case 4 un | $13.70/un | $14.25/un | $54.80 |
| 1 un | $18.14/un | $18.87/un | $18.14 | |
| Sliced Green Olives 2KG | Case 4 un | $18.49/un | $19.22/un | $73.96 |
| 1 un | $24.24/un | $25.21/un | $24.24 | |
| Pitted Green Olives 2KG | Case 4 un | $18.85/un | $19.59/un | $75.40 |
| 1 un | $24.70/un | $25.68/un | $24.70 | |
| Pickled Scallions 2KG | Case 4 un | $12.06/un | $12.55/un | $48.24 |
| 1 un | $16.08/un | $16.71/un | $16.08 | |
| Sliced Mushrooms in Brine 2KG | Case 4 un | $16.06/un | $16.69/un | $64.24 |
| 1 un | $21.04/un | $21.89/un | $21.04 | |
| Whole Medium Mushrooms in Brine 2KG | Case 4 un | $19.53/un | $20.32/un | $78.12 |
| 1 un | $25.62/un | $26.64/un | $25.62 | |
| Pickled Cucumbers 2KG | Case 4 un | $9.99/un | $10.39/un | $39.96 |
| 1 un | $13.31/un | $13.84/un | $13.31 | |
| Biquinho Pepper in Brine (Sweet Chili) 2KG | Case 4 un | $14.06/un | $14.63/un | $56.24 |
| 1 un | $18.61/un | $19.36/un | $18.61 |
Breakfast
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| All Fibrous (Breakfast Cereal) | Case 10 kg | $5.54/kg | $5.78/kg | $55.40 |
| Half case 3 kg | $6.42/kg | $6.68/kg | $19.26 | |
| 1 kg | $7.46/kg | $7.76/kg | $7.46 | |
| Choco Balls (Breakfast Cereal) | Case 6 kg | $4.68/kg | $4.87/kg | $28.08 |
| Half case 3 kg | $5.42/kg | $5.64/kg | $16.26 | |
| 1 kg | $6.29/kg | $6.54/kg | $6.29 | |
| Corn Flakes with Sugar | Case 8 kg | $4.44/kg | $4.62/kg | $35.52 |
| Half case 3 kg | $5.13/kg | $5.34/kg | $15.39 | |
| 1 kg | $5.97/kg | $6.21/kg | $5.97 | |
| Corn Flakes with Brown Sugar | Half case 3 kg | $6.87/kg | $7.17/kg | $20.61 |
| 1 kg | $7.99/kg | $8.31/kg | $7.99 | |
| Chocolate Corn Flakes | Case 8 kg | $4.95/kg | $5.15/kg | $39.60 |
| Half case 3 kg | $5.74/kg | $5.97/kg | $17.22 | |
| 1 kg | $6.66/kg | $6.93/kg | $6.66 | |
| Corn Flakes, Banana Flavor | Case 8 kg | $4.64/kg | $4.83/kg | $37.12 |
| Half case 3 kg | $5.38/kg | $5.60/kg | $16.14 | |
| 1 kg | $6.25/kg | $6.48/kg | $6.25 | |
| Corn Flakes, Condensed Milk Flavor | Case 8 kg | $4.79/kg | $4.97/kg | $38.32 |
| Half case 3 kg | $5.54/kg | $5.76/kg | $16.62 | |
| 1 kg | $6.44/kg | $6.70/kg | $6.44 | |
| Corn Flakes, Honey Flavor | Case 8 kg | $4.75/kg | $4.95/kg | $38.00 |
| Half case 3 kg | $5.50/kg | $5.72/kg | $16.50 | |
| 1 kg | $6.38/kg | $6.64/kg | $6.38 | |
| Fruit Rings (Breakfast Cereal) | Case 6 kg | $4.97/kg | $5.17/kg | $29.82 |
| Half case 3 kg | $5.74/kg | $5.97/kg | $17.22 | |
| 1 kg | $6.68/kg | $6.93/kg | $6.68 | |
| Granola with Sugar | Half case 5 kg | $6.46/kg | $6.72/kg | $32.30 |
| 1 kg | $7.50/kg | $7.80/kg | $7.50 | |
| Granola with Cocoa | Half case 5 kg | $7.46/kg | $7.76/kg | $37.30 |
| 1 kg | $8.66/kg | $8.99/kg | $8.66 | |
| Savory Granola | Case 10 kg | $15.63/kg | $16.26/kg | $156.30 |
| Half case 5 kg | $17.69/kg | $18.40/kg | $88.45 | |
| 1 kg | $20.67/kg | $21.50/kg | $20.67 | |
| Sugar-Free Granola | Half case 5 kg | $6.46/kg | $6.72/kg | $32.30 |
| 1 kg | $7.50/kg | $7.80/kg | $7.50 | |
| Super Granola with Sugar | Half case 5 kg | $7.82/kg | $8.11/kg | $39.10 |
| 1 kg | $9.07/kg | $9.43/kg | $9.07 | |
| Super Granola Sugar-Free | Half case 5 kg | $7.82/kg | $8.11/kg | $39.10 |
| 1 kg | $9.07/kg | $9.43/kg | $9.07 |
Animal Feed
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Canary Seed | Case 25 kg | $1.85/kg | $1.93/kg | $46.25 |
| Half case 5 kg | $2.36/kg | $2.46/kg | $11.80 | |
| 1 kg | $2.87/kg | $2.99/kg | $2.87 | |
| Millet with Husk | Case 25 kg | $1.32/kg | $1.36/kg | $33.00 |
| Half case 5 kg | $1.61/kg | $1.67/kg | $8.05 | |
| 1 kg | $1.89/kg | $1.97/kg | $1.89 |
Cereals
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Amaranth Flakes | Case 15 kg | $6.80/kg | $7.07/kg | $102.00 |
| Half case 5 kg | $7.88/kg | $8.19/kg | $39.40 | |
| 1 kg | $9.15/kg | $9.52/kg | $9.15 | |
| Imported Amaranth Grain | Case 15 kg | $7.80/kg | $8.11/kg | $117.00 |
| Half case 5 kg | $9.03/kg | $9.39/kg | $45.15 | |
| 1 kg | $10.49/kg | $10.92/kg | $10.49 | |
| Domestic Amaranth Grain | 1 kg | $9.25/kg | $9.62/kg | $9.25 |
| 7-Grain Rice | Case 10 kg | $4.46/kg | $4.64/kg | $44.60 |
| Half case 5 kg | $5.17/kg | $5.38/kg | $25.85 | |
| 1 kg | $5.99/kg | $6.25/kg | $5.99 | |
| Arborio Rice | Case 25 kg | $5.09/kg | $5.30/kg | $127.25 |
| Half case 5 kg | $5.89/kg | $6.13/kg | $29.45 | |
| 1 kg | $6.85/kg | $7.13/kg | $6.85 | |
| Whole Grain Cateto Rice (Short-Grain) | 1 kg | $4.64/kg | $4.81/kg | $4.64 |
| Whole Grain Cateto Rice with Red Rice | Case 25 kg | $3.42/kg | $3.56/kg | $85.50 |
| Half case 5 kg | $4.03/kg | $4.19/kg | $20.15 | |
| 1 kg | $4.64/kg | $4.81/kg | $4.64 | |
| Whole Grain Long-Grain Rice (Agulhinha) | Case 25 kg | $2.34/kg | $2.44/kg | $58.50 |
| Half case 5 kg | $2.75/kg | $2.87/kg | $13.75 | |
| 1 kg | $3.18/kg | $3.30/kg | $3.18 | |
| Whole Grain Long-Grain Rice with Red Rice | Case 25 kg | $3.26/kg | $3.38/kg | $81.50 |
| Half case 5 kg | $3.83/kg | $3.99/kg | $19.15 | |
| 1 kg | $4.42/kg | $4.60/kg | $4.42 | |
| Japanese Rice | Half case 5 kg | $4.03/kg | $4.19/kg | $20.15 |
| 1 kg | $4.64/kg | $4.81/kg | $4.64 | |
| Jasmine Rice | Case 25 kg | $3.79/kg | $3.95/kg | $94.75 |
| Half case 5 kg | $4.48/kg | $4.66/kg | $22.40 | |
| 1 kg | $5.15/kg | $5.36/kg | $5.15 | |
| Black Rice | Case 10 kg | $9.62/kg | $10.01/kg | $96.20 |
| Half case 5 kg | $10.94/kg | $11.37/kg | $54.70 | |
| 1 kg | $12.64/kg | $13.14/kg | $12.64 | |
| Red Rice | 1 kg | $5.40/kg | $5.62/kg | $5.40 |
| Thin Rolled Oats | Case 25 kg | $1.61/kg | $1.69/kg | $40.25 |
| Half case 5 kg | $2.07/kg | $2.14/kg | $10.35 | |
| 1 kg | $2.52/kg | $2.62/kg | $2.52 | |
| Thin Rolled Oats, Gluten-Free | Case 25 kg | $2.38/kg | $2.48/kg | $59.50 |
| Thick Rolled Oats | Case 25 kg | $1.59/kg | $1.65/kg | $39.75 |
| Half case 5 kg | $2.03/kg | $2.11/kg | $10.15 | |
| 1 kg | $2.46/kg | $2.56/kg | $2.46 | |
| Thick Rolled Oats, Gluten-Free | Case 25 kg | $2.56/kg | $2.65/kg | $64.00 |
| Yellow Dried Corn (Canjica) | Case 30 kg | $0.93/kg | $0.97/kg | $27.90 |
| Half case 5 kg | $1.18/kg | $1.24/kg | $5.90 | |
| 1 kg | $1.44/kg | $1.50/kg | $1.44 | |
| White Dried Corn (Canjica) | Case 25 kg | $1.59/kg | $1.65/kg | $39.75 |
| Half case 5 kg | $2.03/kg | $2.11/kg | $10.15 | |
| 1 kg | $2.46/kg | $2.56/kg | $2.46 | |
| Whole Peas | Case 25 kg | $1.46/kg | $1.52/kg | $36.50 |
| Half case 5 kg | $1.85/kg | $1.93/kg | $9.25 | |
| 1 kg | $2.26/kg | $2.34/kg | $2.26 | |
| Split Peas | Case 25 kg | $1.77/kg | $1.85/kg | $44.25 |
| Half case 5 kg | $2.26/kg | $2.36/kg | $11.30 | |
| 1 kg | $2.75/kg | $2.85/kg | $2.75 | |
| Oat Bran | Case 25 kg | $1.89/kg | $1.97/kg | $47.25 |
| Half case 5 kg | $2.40/kg | $2.50/kg | $12.00 | |
| 1 kg | $2.93/kg | $3.03/kg | $2.93 | |
| Gluten-Free Oat Bran | Case 25 kg | $2.81/kg | $2.93/kg | $70.25 |
| Large White Fava Beans | Case 25 kg | $6.62/kg | $6.87/kg | $165.50 |
| Half case 5 kg | $7.66/kg | $7.95/kg | $38.30 | |
| 1 kg | $8.90/kg | $9.25/kg | $8.90 | |
| Small White Fava Beans | 1 kg | $11.55/kg | $12.00/kg | $11.55 |
| Butter Beans (Fava) | Half case 5 kg | $9.52/kg | $9.90/kg | $47.60 |
| 1 kg | $11.09/kg | $11.53/kg | $11.09 | |
| Black Speckled Fava Beans | Case 30 kg | $9.25/kg | $9.62/kg | $277.50 |
| Half case 5 kg | $10.58/kg | $11.02/kg | $52.90 | |
| 1 kg | $12.33/kg | $12.82/kg | $12.33 | |
| Red Speckled Fava Beans | Case 30 kg | $6.93/kg | $7.21/kg | $207.90 |
| Half case 5 kg | $8.01/kg | $8.33/kg | $40.05 | |
| 1 kg | $9.31/kg | $9.68/kg | $9.31 | |
| Azuki Beans | Case 25 kg | $2.79/kg | $2.91/kg | $69.75 |
| Half case 5 kg | $3.28/kg | $3.42/kg | $16.40 | |
| 1 kg | $3.79/kg | $3.93/kg | $3.79 | |
| White Beans | Case 25 kg | $2.36/kg | $2.46/kg | $59.00 |
| Half case 5 kg | $2.79/kg | $2.89/kg | $13.95 | |
| 1 kg | $3.20/kg | $3.34/kg | $3.20 | |
| Carioca Beans | Half case 5 kg | $3.07/kg | $3.18/kg | $15.35 |
| 1 kg | $3.52/kg | $3.66/kg | $3.52 | |
| Cowpeas (String Beans) | Case 30 kg | $2.54/kg | $2.63/kg | $76.20 |
| Half case 5 kg | $2.99/kg | $3.11/kg | $14.95 | |
| 1 kg | $3.44/kg | $3.58/kg | $3.44 | |
| Black-Eyed Peas | Case 25 kg | $1.65/kg | $1.71/kg | $41.25 |
| Half case 5 kg | $2.11/kg | $2.18/kg | $10.55 | |
| 1 kg | $2.56/kg | $2.65/kg | $2.56 | |
| Jalo Beans (Brazilian Yellow Bean) | Case 30 kg | $4.26/kg | $4.44/kg | $127.80 |
| Half case 5 kg | $4.93/kg | $5.13/kg | $24.65 | |
| 1 kg | $5.74/kg | $5.97/kg | $5.74 | |
| Butter Beans | Case 25 kg | $3.56/kg | $3.71/kg | $89.00 |
| Half case 5 kg | $4.21/kg | $4.36/kg | $21.05 | |
| 1 kg | $4.83/kg | $5.03/kg | $4.83 | |
| Mung Beans | Case 25 kg | $3.01/kg | $3.13/kg | $75.25 |
| Half case 5 kg | $3.54/kg | $3.68/kg | $17.70 | |
| 1 kg | $4.07/kg | $4.22/kg | $4.07 | |
| Black Beans | Case 25 kg | $1.85/kg | $1.93/kg | $46.25 |
| Half case 5 kg | $2.36/kg | $2.46/kg | $11.80 | |
| 1 kg | $2.87/kg | $2.99/kg | $2.87 | |
| Roxão Beans (Brazilian Purple Bean) | Case 25 kg | $3.46/kg | $3.60/kg | $86.50 |
| Half case 5 kg | $4.07/kg | $4.24/kg | $20.35 | |
| 1 kg | $4.70/kg | $4.87/kg | $4.70 | |
| Rice Flakes | Case 8 kg | $3.73/kg | $3.89/kg | $29.84 |
| Half case 2 kg | $4.40/kg | $4.58/kg | $8.80 | |
| 1 kg | $5.07/kg | $5.26/kg | $5.07 | |
| Sesame Seeds with Hull | Case 25 kg | $2.42/kg | $2.52/kg | $60.50 |
| Half case 5 kg | $2.93/kg | $3.05/kg | $14.65 | |
| 1 kg | $3.44/kg | $3.58/kg | $3.44 | |
| Black Sesame Seeds | Case 20 kg | $5.40/kg | $5.62/kg | $108.00 |
| Half case 5 kg | $6.25/kg | $6.50/kg | $31.25 | |
| 1 kg | $7.25/kg | $7.54/kg | $7.25 | |
| Hulled Sesame Seeds | Case 20 kg | $3.99/kg | $4.15/kg | $79.80 |
| Half case 5 kg | $4.70/kg | $4.89/kg | $23.50 | |
| 1 kg | $5.40/kg | $5.62/kg | $5.40 | |
| Toasted Sesame Seeds | Case 10 kg | $2.95/kg | $3.07/kg | $29.50 |
| Half case 5 kg | $3.48/kg | $3.62/kg | $17.40 | |
| 1 kg | $4.01/kg | $4.17/kg | $4.01 | |
| Toasted Wheat Germ | Case 25 kg | $3.13/kg | $3.24/kg | $78.25 |
| Half case 5 kg | $3.66/kg | $3.81/kg | $18.30 | |
| 1 kg | $4.19/kg | $4.36/kg | $4.19 | |
| Chickpeas 12mm | Case 25 kg | $3.20/kg | $3.32/kg | $80.00 |
| Half case 5 kg | $3.75/kg | $3.91/kg | $18.75 | |
| 1 kg | $4.32/kg | $4.50/kg | $4.32 | |
| Chickpeas 8mm | Case 25 kg | $1.65/kg | $1.73/kg | $41.25 |
| Half case 5 kg | $2.12/kg | $2.20/kg | $10.60 | |
| 1 kg | $2.58/kg | $2.67/kg | $2.58 | |
| Chickpeas 9mm | Case 25 kg | $2.11/kg | $2.20/kg | $52.75 |
| Half case 5 kg | $2.50/kg | $2.60/kg | $12.50 | |
| 1 kg | $2.87/kg | $2.97/kg | $2.87 | |
| Canadian Lentils | Case 45.36 kg | $2.62/kg | $2.71/kg | $118.84 |
| Half case 5 kg | $3.09/kg | $3.22/kg | $15.45 | |
| 1 kg | $3.58/kg | $3.71/kg | $3.58 | |
| Pink Lentils | Case 15 kg | $2.73/kg | $2.83/kg | $40.95 |
| Half case 5 kg | $3.20/kg | $3.34/kg | $16.00 | |
| 1 kg | $3.69/kg | $3.83/kg | $3.69 | |
| Premium Popcorn Kernels | Case 23 kg | $1.44/kg | $1.50/kg | $33.12 |
| Half case 5 kg | $1.83/kg | $1.89/kg | $9.15 | |
| 1 kg | $2.20/kg | $2.30/kg | $2.20 | |
| Sesame Seed Mix | Case 25 kg | $5.85/kg | $6.09/kg | $146.25 |
| Half case 5 kg | $6.80/kg | $7.05/kg | $34.00 | |
| 1 kg | $7.88/kg | $8.19/kg | $7.88 | |
| Whole Grain Quinoa Mix | Case 15 kg | $6.36/kg | $6.62/kg | $95.40 |
| Half case 5 kg | $7.31/kg | $7.60/kg | $36.55 | |
| 1 kg | $8.44/kg | $8.78/kg | $8.44 | |
| Hulled Millet | Case 25 kg | $3.46/kg | $3.60/kg | $86.50 |
| Half case 5 kg | $4.09/kg | $4.24/kg | $20.45 | |
| 1 kg | $4.70/kg | $4.89/kg | $4.70 | |
| White Quinoa Flakes | Case 15 kg | $6.80/kg | $7.07/kg | $102.00 |
| Half case 5 kg | $7.88/kg | $8.19/kg | $39.40 | |
| 1 kg | $9.15/kg | $9.52/kg | $9.15 | |
| White Quinoa | Case 15 kg | $5.15/kg | $5.34/kg | $77.25 |
| Half case 5 kg | $5.79/kg | $6.03/kg | $28.95 | |
| 1 kg | $6.56/kg | $6.84/kg | $6.56 | |
| Black Quinoa | Case 15 kg | $6.78/kg | $7.05/kg | $101.70 |
| Half case 5 kg | $7.86/kg | $8.17/kg | $39.30 | |
| 1 kg | $9.13/kg | $9.48/kg | $9.13 | |
| Red Quinoa | Case 15 kg | $5.89/kg | $6.13/kg | $88.35 |
| Half case 5 kg | $6.84/kg | $7.11/kg | $34.20 | |
| 1 kg | $7.93/kg | $8.25/kg | $7.93 | |
| Corn Grits, Medium Grind | Case 25 kg | $0.87/kg | $0.91/kg | $21.75 |
| Half case 5 kg | $1.10/kg | $1.16/kg | $5.50 | |
| 1 kg | $1.34/kg | $1.40/kg | $1.34 | |
| Sago Pearls (Tapioca Pearls) | Case 25 kg | $2.46/kg | $2.56/kg | $61.50 |
| Half case 5 kg | $2.89/kg | $3.01/kg | $14.45 | |
| 1 kg | $3.32/kg | $3.46/kg | $3.32 | |
| Chia Seeds | Case 10 kg | $1.73/kg | $1.79/kg | $17.30 |
| Half case 5 kg | $2.20/kg | $2.30/kg | $11.00 | |
| 1 kg | $2.67/kg | $2.77/kg | $2.67 | |
| Chia Seeds, Premium | Case 10 kg | $3.64/kg | $3.77/kg | $36.40 |
| Half case 5 kg | $4.28/kg | $4.46/kg | $21.40 | |
| 1 kg | $5.07/kg | $5.26/kg | $5.07 | |
| Sunflower Seeds, In-Shell | Case 20 kg | $1.89/kg | $1.97/kg | $37.80 |
| Half case 5 kg | $2.40/kg | $2.50/kg | $12.00 | |
| 1 kg | $2.93/kg | $3.03/kg | $2.93 | |
| Golden Flaxseed | Case 10 kg | $3.38/kg | $3.52/kg | $33.80 |
| Half case 5 kg | $3.97/kg | $4.13/kg | $19.85 | |
| 1 kg | $4.56/kg | $4.74/kg | $4.56 | |
| Brown Flaxseed | Case 10 kg | $3.09/kg | $3.22/kg | $30.90 |
| Half case 5 kg | $3.64/kg | $3.79/kg | $18.20 | |
| 1 kg | $4.19/kg | $4.36/kg | $4.19 | |
| Soybeans | Case 25 kg | $1.67/kg | $1.75/kg | $41.75 |
| Half case 5 kg | $2.14/kg | $2.22/kg | $10.70 | |
| 1 kg | $2.60/kg | $2.71/kg | $2.60 | |
| Wheat Berries | Case 25 kg | $1.52/kg | $1.58/kg | $38.00 |
| Half case 5 kg | $1.93/kg | $2.01/kg | $9.65 | |
| 1 kg | $2.34/kg | $2.44/kg | $2.34 | |
| Bulgur Wheat for Kibbeh | Case 25 kg | $1.75/kg | $1.83/kg | $43.75 |
| Half case 5 kg | $2.24/kg | $2.32/kg | $11.20 | |
| 1 kg | $2.71/kg | $2.83/kg | $2.71 | |
| Buckwheat Groats | Case 25 kg | $4.99/kg | $5.19/kg | $124.75 |
| Half case 5 kg | $5.78/kg | $6.01/kg | $28.90 | |
| 1 kg | $6.72/kg | $6.97/kg | $6.72 |
Nuts
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Raw Almonds | Case 10 kg | $17.79/kg | $18.49/kg | $177.90 |
| Half case 5 kg | $19.91/kg | $20.69/kg | $99.55 | |
| 1 kg | $23.32/kg | $24.26/kg | $23.32 | |
| Smoked Almonds | Case 10 kg | $19.34/kg | $20.12/kg | $193.40 |
| Half case 5 kg | $21.63/kg | $22.50/kg | $108.15 | |
| 1 kg | $25.36/kg | $26.36/kg | $25.36 | |
| Sliced Almonds | Case 10 kg | $19.69/kg | $20.48/kg | $196.90 |
| Half case 5 kg | $21.73/kg | $22.61/kg | $108.65 | |
| 1 kg | $25.56/kg | $26.58/kg | $25.56 | |
| Almond Slivers | Half case 5 kg | $30.05/kg | $31.27/kg | $150.25 |
| 1 kg | $35.33/kg | $36.75/kg | $35.33 | |
| Blanched Almonds | Half case 5 kg | $27.27/kg | $28.37/kg | $136.35 |
| 1 kg | $32.06/kg | $33.33/kg | $32.06 | |
| Roasted Salted Almonds | Case 10 kg | $19.77/kg | $20.55/kg | $197.70 |
| Half case 5 kg | $22.12/kg | $23.01/kg | $110.60 | |
| 1 kg | $25.91/kg | $26.95/kg | $25.91 | |
| Roasted Unsalted Almonds | Case 10 kg | $19.77/kg | $20.55/kg | $197.70 |
| Half case 5 kg | $22.12/kg | $23.01/kg | $110.60 | |
| 1 kg | $25.91/kg | $26.95/kg | $25.91 | |
| Raw In-Shell Peanuts | Case 10 kg | $2.18/kg | $2.26/kg | $21.80 |
| Half case 5 kg | $2.56/kg | $2.65/kg | $12.80 | |
| 1 kg | $2.95/kg | $3.07/kg | $2.95 | |
| Raw HPS Peanuts (Red Skin) | Case 10 kg | $5.85/kg | $6.09/kg | $58.50 |
| Half case 5 kg | $6.78/kg | $7.05/kg | $33.90 | |
| 1 kg | $7.88/kg | $8.19/kg | $7.88 | |
| Raw Runner Peanuts | Case 10 kg | $2.50/kg | $2.60/kg | $25.00 |
| Half case 5 kg | $2.93/kg | $3.05/kg | $14.65 | |
| 1 kg | $3.38/kg | $3.50/kg | $3.38 | |
| Roasted Peanuts with Skin and Garlic | Half case 3 kg | $5.99/kg | $6.23/kg | $17.97 |
| 1 kg | $6.95/kg | $7.23/kg | $6.95 | |
| Roasted Skinless Peanuts with Garlic | Case 10 kg | $3.89/kg | $4.05/kg | $38.90 |
| Half case 3 kg | $4.58/kg | $4.75/kg | $13.74 | |
| 1 kg | $5.26/kg | $5.48/kg | $5.26 | |
| Roasted Salted Skinless Peanuts | Case 10 kg | $3.13/kg | $3.24/kg | $31.30 |
| Half case 5 kg | $3.56/kg | $3.69/kg | $17.80 | |
| 1 kg | $3.99/kg | $4.15/kg | $3.99 | |
| Roasted Unsalted Skinless Peanuts | Case 10 kg | $3.03/kg | $3.16/kg | $30.30 |
| Half case 5 kg | $3.48/kg | $3.62/kg | $17.40 | |
| 1 kg | $3.91/kg | $4.07/kg | $3.91 | |
| Raw Hazelnuts | Case 10 kg | $18.73/kg | $19.47/kg | $187.30 |
| Half case 5 kg | $20.95/kg | $21.77/kg | $104.75 | |
| 1 kg | $24.54/kg | $25.52/kg | $24.54 | |
| Roasted Unsalted Hazelnuts | Half case 5 kg | $22.52/kg | $23.42/kg | $112.60 |
| 1 kg | $29.43/kg | $30.60/kg | $29.43 | |
| Roasted Baru Nuts, Unsalted | Case 10 kg | $32.59/kg | $33.90/kg | $325.90 |
| Half case 2 kg | $36.00/kg | $37.43/kg | $72.00 | |
| 1 kg | $42.32/kg | $44.01/kg | $42.32 | |
| Raw Cashew Halves | Case 11.34 kg | $14.59/kg | $15.18/kg | $165.45 |
| Half case 5 kg | $16.45/kg | $17.10/kg | $82.25 | |
| 1 kg | $19.14/kg | $19.91/kg | $19.14 | |
| Roasted Salted Cashew Halves | Case 11.34 kg | $14.06/kg | $14.63/kg | $159.44 |
| Half case 5 kg | $15.92/kg | $16.55/kg | $79.60 | |
| 1 kg | $18.61/kg | $19.36/kg | $18.61 | |
| Roasted Unsalted Cashew Halves | Case 11.34 kg | $14.59/kg | $15.18/kg | $165.45 |
| Half case 5 kg | $16.45/kg | $17.10/kg | $82.25 | |
| 1 kg | $19.14/kg | $19.91/kg | $19.14 | |
| Caramelized Cashews | Case 10 kg | $11.78/kg | $12.25/kg | $117.80 |
| Half case 5 kg | $13.47/kg | $14.02/kg | $67.35 | |
| 1 kg | $15.69/kg | $16.31/kg | $15.69 | |
| Caramelized Cashews with Cinnamon | Case 10 kg | $11.78/kg | $12.25/kg | $117.80 |
| Half case 5 kg | $13.47/kg | $14.02/kg | $67.35 | |
| 1 kg | $15.69/kg | $16.31/kg | $15.69 | |
| Caramelized Cashews with Sesame | Case 10 kg | $11.78/kg | $12.25/kg | $117.80 |
| Half case 5 kg | $13.47/kg | $14.02/kg | $67.35 | |
| 1 kg | $15.69/kg | $16.31/kg | $15.69 | |
| Caramelized Cashews with Condensed Milk | Case 10 kg | $11.78/kg | $12.25/kg | $117.80 |
| Half case 5 kg | $13.47/kg | $14.02/kg | $67.35 | |
| 1 kg | $15.69/kg | $16.31/kg | $15.69 | |
| Caramelized Cashews with Coconut | Case 10 kg | $11.78/kg | $12.25/kg | $117.80 |
| Half case 5 kg | $13.47/kg | $14.02/kg | $67.35 | |
| 1 kg | $15.69/kg | $16.31/kg | $15.69 | |
| Roasted Salted Cashews, SLW1 | Case 11.34 kg | $21.89/kg | $22.75/kg | $248.23 |
| Half case 5 kg | $24.17/kg | $25.13/kg | $120.85 | |
| 1 kg | $28.39/kg | $29.52/kg | $28.39 | |
| Roasted Unsalted Cashews, SLW1 | Case 11.34 kg | $21.89/kg | $22.75/kg | $248.23 |
| Half case 5 kg | $24.17/kg | $25.13/kg | $120.85 | |
| 1 kg | $28.39/kg | $29.52/kg | $28.39 | |
| Baked Cashews, W1 | Case 11.34 kg | $20.77/kg | $21.61/kg | $235.53 |
| Half case 5 kg | $22.95/kg | $23.85/kg | $114.75 | |
| 1 kg | $26.97/kg | $28.05/kg | $26.97 | |
| Raw Cashews, W1 | Case 11.34 kg | $20.77/kg | $21.61/kg | $235.53 |
| Half case 5 kg | $22.95/kg | $23.85/kg | $114.75 | |
| 1 kg | $26.97/kg | $28.05/kg | $26.97 | |
| Roasted Salted Cashews, W1 | Case 11.34 kg | $20.77/kg | $21.61/kg | $235.53 |
| Half case 5 kg | $22.95/kg | $23.85/kg | $114.75 | |
| 1 kg | $26.97/kg | $28.05/kg | $26.97 | |
| Roasted Cashew Nuts W1 with Salt 250GR | 1 un | $9.25/un | $9.62/un | $9.25 |
| Roasted Cashew Nuts W1 without Salt | Case 11.34 kg | $20.77/kg | $21.61/kg | $235.53 |
| Half case 5 kg | $22.95/kg | $23.85/kg | $114.75 | |
| 1 kg | $26.97/kg | $28.05/kg | $26.97 | |
| Roasted Cashew Nuts W2 with Salt | Case 11.34 kg | $20.08/kg | $20.89/kg | $227.71 |
| Half case 5 kg | $22.18/kg | $23.07/kg | $110.90 | |
| 1 kg | $26.07/kg | $27.11/kg | $26.07 | |
| Roasted Cashew Nuts W2 without Salt | Case 11.34 kg | $20.08/kg | $20.89/kg | $227.71 |
| Half case 5 kg | $22.18/kg | $23.07/kg | $110.90 | |
| 1 kg | $26.07/kg | $27.11/kg | $26.07 | |
| Roasted Cashew Nuts W4 with Salt | Case 11.34 kg | $15.82/kg | $16.45/kg | $179.40 |
| Half case 5 kg | $17.90/kg | $18.63/kg | $89.50 | |
| 1 kg | $20.93/kg | $21.77/kg | $20.93 | |
| Roasted Cashew Nuts W4 without Salt | Case 11.34 kg | $15.82/kg | $16.45/kg | $179.40 |
| Half case 5 kg | $17.90/kg | $18.63/kg | $89.50 | |
| 1 kg | $20.93/kg | $21.77/kg | $20.93 | |
| Brazil Nuts - Large | Case 20 kg | $21.16/kg | $22.01/kg | $423.20 |
| Half case 5 kg | $23.99/kg | $24.95/kg | $119.95 | |
| 1 kg | $29.21/kg | $30.39/kg | $29.21 | |
| Brazil Nuts - Medium | Case 20 kg | $19.98/kg | $20.79/kg | $399.60 |
| Half case 5 kg | $22.08/kg | $22.97/kg | $110.40 | |
| 1 kg | $25.46/kg | $26.48/kg | $25.46 | |
| Brazil Nuts - Midget (Small) | Case 20 kg | $15.82/kg | $16.45/kg | $316.40 |
| Half case 5 kg | $17.90/kg | $18.63/kg | $89.50 | |
| 1 kg | $20.93/kg | $21.77/kg | $20.93 | |
| Brazil Nut Pieces | Case 20 kg | $18.14/kg | $18.87/kg | $362.80 |
| Half case 5 kg | $20.30/kg | $21.10/kg | $101.50 | |
| 1 kg | $23.77/kg | $24.73/kg | $23.77 | |
| Roasted Macadamia Nuts with Salt | Case 10 kg | $33.43/kg | $34.76/kg | $334.30 |
| Half case 2 kg | $36.92/kg | $38.39/kg | $73.84 | |
| 1 kg | $43.42/kg | $45.15/kg | $43.42 | |
| Roasted Macadamia Nuts without Salt | Case 10 kg | $29.43/kg | $30.60/kg | $294.30 |
| Half case 2 kg | $32.49/kg | $33.80/kg | $64.98 | |
| 1 kg | $38.20/kg | $39.73/kg | $38.20 | |
| Nut Mix | Case 10 kg | $14.41/kg | $14.98/kg | $144.10 |
| Half case 5 kg | $16.31/kg | $16.96/kg | $81.55 | |
| 1 kg | $19.06/kg | $19.83/kg | $19.06 | |
| Sweet & Sour Nut Mix | Case 10 kg | $21.77/kg | $22.65/kg | $217.70 |
| Half case 5 kg | $24.05/kg | $25.01/kg | $120.25 | |
| 1 kg | $28.27/kg | $29.41/kg | $28.27 | |
| Whole Pecans | Case 10 kg | $28.70/kg | $29.84/kg | $287.00 |
| Half case 5 kg | $31.70/kg | $32.96/kg | $158.50 | |
| 1 kg | $37.26/kg | $38.75/kg | $37.26 | |
| Mariposa Walnut Halves Extra Light 80/20 | Case 10 kg | $16.94/kg | $17.61/kg | $169.40 |
| Half case 5 kg | $18.94/kg | $19.69/kg | $94.70 | |
| 1 kg | $22.20/kg | $23.09/kg | $22.20 | |
| Quartered Walnuts Extra Light | Case 10 kg | $11.88/kg | $12.37/kg | $118.80 |
| Half case 5 kg | $13.61/kg | $14.16/kg | $68.05 | |
| 1 kg | $15.84/kg | $16.47/kg | $15.84 | |
| Walnut Pieces Extra Light (Quartz Grade) | Case 10 kg | $12.06/kg | $12.55/kg | $120.60 |
| Half case 5 kg | $13.67/kg | $14.21/kg | $68.35 | |
| 1 kg | $15.96/kg | $16.61/kg | $15.96 | |
| Raw Sunflower Kernels | Case 10 kg | $3.73/kg | $3.89/kg | $37.30 |
| Half case 5 kg | $4.40/kg | $4.58/kg | $22.00 | |
| 1 kg | $5.07/kg | $5.26/kg | $5.07 | |
| Roasted and Salted Sunflower Kernels | Half case 5 kg | $5.50/kg | $5.72/kg | $27.50 |
| 1 kg | $6.38/kg | $6.64/kg | $6.38 | |
| Roasted Sunflower Kernels, Unsalted | Half case 5 kg | $4.95/kg | $5.15/kg | $24.75 |
| 1 kg | $5.76/kg | $5.97/kg | $5.76 | |
| Pistachios In-Shell, Roasted and Salted | Case 10 kg | $31.09/kg | $32.33/kg | $310.90 |
| Half case 5 kg | $34.33/kg | $35.71/kg | $171.65 | |
| 1 kg | $40.36/kg | $41.97/kg | $40.36 | |
| Shelled Raw Whole Pistachios | Case 10 kg | $45.91/kg | $47.74/kg | $459.10 |
| Half case 5 kg | $50.01/kg | $52.00/kg | $250.05 | |
| 1 kg | $58.88/kg | $61.24/kg | $58.88 | |
| Shelled Raw Whole Pistachios, Premium | Case 10 kg | $51.52/kg | $53.59/kg | $515.20 |
| Half case 5 kg | $56.18/kg | $58.41/kg | $280.90 | |
| 1 kg | $66.24/kg | $68.89/kg | $66.24 | |
| Shelled Raw Pistachio Pieces | Case 10 kg | $47.13/kg | $49.01/kg | $471.30 |
| Half case 5 kg | $51.39/kg | $53.43/kg | $256.95 | |
| 1 kg | $60.59/kg | $63.03/kg | $60.59 | |
| Shelled Raw Pistachio Pieces, Premium | Case 10 kg | $49.46/kg | $51.45/kg | $494.60 |
| Half case 5 kg | $53.92/kg | $56.08/kg | $269.60 | |
| 1 kg | $63.60/kg | $66.15/kg | $63.60 | |
| Raw Pumpkin Seeds, In-Shell | Case 25 kg | $8.92/kg | $9.27/kg | $223.00 |
| Half case 5 kg | $10.07/kg | $10.47/kg | $50.35 | |
| 1 kg | $11.43/kg | $11.90/kg | $11.43 | |
| Roasted and Salted Pumpkin Seeds, In-Shell | Half case 5 kg | $9.74/kg | $10.11/kg | $48.70 |
| 1 kg | $12.45/kg | $12.94/kg | $12.45 | |
| Raw Shelled Pumpkin Seeds (Pepitas) | Case 25 kg | $19.02/kg | $19.79/kg | $475.50 |
| Half case 5 kg | $21.28/kg | $22.14/kg | $106.40 | |
| 1 kg | $24.95/kg | $25.95/kg | $24.95 | |
| Raw Shelled Pumpkin Seeds (Pepitas), Premium | Case 25 kg | $18.38/kg | $19.10/kg | $459.50 |
| Half case 5 kg | $20.51/kg | $21.34/kg | $102.55 | |
| 1 kg | $24.01/kg | $24.97/kg | $24.01 | |
| Roasted and Salted Shelled Pumpkin Seeds | Half case 5 kg | $19.93/kg | $20.71/kg | $99.65 |
| 1 kg | $23.34/kg | $24.28/kg | $23.34 | |
| Roasted Shelled Pumpkin Seeds, Unsalted | Half case 5 kg | $19.24/kg | $20.00/kg | $96.20 |
| 1 kg | $22.54/kg | $23.44/kg | $22.54 | |
| Peanut Pieces (Grits) | Case 20 kg | $3.38/kg | $3.52/kg | $67.60 |
| Half case 5 kg | $3.83/kg | $3.97/kg | $19.15 | |
| 1 kg | $4.26/kg | $4.42/kg | $4.26 | |
| Cashew Nut Pieces (Grits) | Case 11.34 kg | $7.19/kg | $7.48/kg | $81.53 |
| Half case 5 kg | $8.33/kg | $8.66/kg | $41.65 | |
| 1 kg | $9.68/kg | $10.05/kg | $9.68 |
Perfumery
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Yellow Clay | Case 10 kg | $2.07/kg | $2.14/kg | $20.70 |
| White Clay | Case 10 kg | $2.07/kg | $2.14/kg | $20.70 |
| Black Clay | Case 10 kg | $2.07/kg | $2.14/kg | $20.70 |
| Green Clay | Case 10 kg | $2.07/kg | $2.14/kg | $20.70 |
Pantry
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Palm Oil (Dendê) 200ML | Case 12 un | $3.85/un | $4.01/un | $46.20 |
| 1 un | $5.23/un | $5.44/un | $5.23 | |
| Palm Oil (Dendê) 900ML | Case 12 un | $10.15/un | $10.54/un | $121.80 |
| 1 un | $13.53/un | $14.06/un | $13.53 | |
| Bom Dia Olive Oil, Can 500ML | Case 20 un | $13.39/un | $13.92/un | $267.80 |
| 1 un | $17.73/un | $18.43/un | $17.73 | |
| Bom Dia Olive Oil, PET Bottle 2L | Case 6 un | $23.62/un | $24.56/un | $141.72 |
| 1 un | $30.66/un | $31.90/un | $30.66 | |
| Bom Dia Extra Virgin Olive Oil, PET Bottle 5L | Case 3 un | $65.52/un | $68.15/un | $196.56 |
| 1 un | $84.24/un | $87.60/un | $84.24 | |
| Bom Dia Extra Virgin Olive Oil, Glass Bottle 500ML | Case 15 un | $15.71/un | $16.33/un | $235.65 |
| 1 un | $20.77/un | $21.61/un | $20.77 | |
| Desinchá Tea (60 Sachets) | 1 un | $17.67/un | $18.38/un | $17.67 |
| Argentine Dulce de Leche La Sereníssima 400G Jar | Case 12 un | $3.95/un | $4.13/un | $47.40 |
| 1 un | $5.36/un | $5.58/un | $5.36 | |
| Aqueous Propolis Extract Spray Propomax 30ML | Case 48 un | $3.05/un | $3.16/un | $146.40 |
| 1 un | $4.13/un | $4.30/un | $4.13 | |
| Propolis Extract Apis Flora 30ML | 1 un | $7.03/un | $7.31/un | $7.03 |
| Propolis, Honey and Ginger Extract Spray Apigen 30ML | Case 48 un | $3.05/un | $3.16/un | $146.40 |
| 1 un | $4.13/un | $4.30/un | $4.13 | |
| Green Propolis Extract 70 Apis Flora 30ML | Case 48 un | $10.33/un | $10.76/un | $495.84 |
| 1 un | $13.78/un | $14.33/un | $13.78 | |
| Green Propolis Extract Apis Flora 30ML | 1 un | $8.80/un | $9.15/un | $8.80 |
| Organic Honey Squeeze Bottle 280G | Case 36 un | $5.15/un | $5.34/un | $185.40 |
| 1 un | $6.91/un | $7.19/un | $6.91 | |
| Wildflower Honey Squeeze Bottle 1KG | Case 12 un | $12.90/un | $13.43/un | $154.80 |
| 1 un | $17.08/un | $17.77/un | $17.08 | |
| Wildflower Honey Squeeze Bottle 200G | 1 un | $4.77/un | $4.97/un | $4.77 |
| Wildflower Honey Squeeze Bottle 280G | Case 40 un | $3.68/un | $3.81/un | $147.20 |
| 1 un | $4.99/un | $5.19/un | $4.99 | |
| Wildflower Honey Squeeze Bottle 500G | 1 un | $8.19/un | $8.52/un | $8.19 |
| Wildflower Honey Sachets, Tub 1KG (270 Units) | 1 un | $21.48/un | $22.32/un | $21.48 |
| Sugarcane Molasses 400GR | Case 12 un | $2.24/un | $2.32/un | $26.88 |
| 1 un | $3.03/un | $3.15/un | $3.03 | |
| Gergeline Sesame Sauce Istambul 150ML | Case 24 un | $2.12/un | $2.20/un | $50.88 |
| 1 un | $2.87/un | $2.99/un | $2.87 | |
| Pimentine Pepper Sauce with Tahini Istambul 150ML | Case 24 un | $2.12/un | $2.20/un | $50.88 |
| 1 un | $2.87/un | $2.99/un | $2.87 | |
| Caliente Hot Pepper Sauce Istambul 150ML | Case 24 un | $1.97/un | $2.05/un | $47.28 |
| 1 un | $3.05/un | $3.16/un | $3.05 | |
| British Worcestershire Sauce Istambul 150ML | Case 24 un | $1.83/un | $1.91/un | $43.92 |
| 1 un | $2.83/un | $2.93/un | $2.83 | |
| Extra Virgin Ginger Oil 250ML | Case 12 un | $9.62/un | $9.99/un | $115.44 |
| 1 un | $12.82/un | $13.33/un | $12.82 | |
| Extra Sesame Oil 900ML | Case 12 un | $13.00/un | $13.53/un | $156.00 |
| 1 un | $17.20/un | $17.88/un | $17.20 | |
| Oriente Sesame Oil 100ML | Case 24 un | $5.17/un | $5.36/un | $124.08 |
| 1 un | $6.93/un | $7.21/un | $6.93 | |
| Pistachio Paste 1KG | 1 un | $101.04/un | $105.07/un | $101.04 |
| Dried Bee Pollen | 1 kg | $74.08/kg | $77.04/kg | $74.08 |
| Tahini, Istambul 200GR | Case 24 un | $4.99/un | $5.19/un | $119.76 |
| 1 un | $6.70/un | $6.97/un | $6.70 | |
| Tahini, Istambul 500GR | Case 12 un | $10.11/un | $10.52/un | $121.32 |
| 1 un | $13.49/un | $14.02/un | $13.49 | |
| São Francisco Organic Apple Cider Vinegar 500ML | Case 12 un | $7.48/un | $7.78/un | $89.76 |
| 1 un | $10.05/un | $10.47/un | $10.05 |
Vegan
| Product | Packaging | Cash price | Term price | Package total (cash) |
|---|---|---|---|---|
| Soy Extract | Case 20 kg | $3.36/kg | $3.50/kg | $67.20 |
| Half case 5 kg | $3.95/kg | $4.11/kg | $19.75 | |
| 1 kg | $4.54/kg | $4.74/kg | $4.54 | |
| Soy Extract, Banana Flavor | Case 20 kg | $5.01/kg | $5.21/kg | $100.20 |
| Half case 5 kg | $5.79/kg | $6.03/kg | $28.95 | |
| 1 kg | $6.72/kg | $6.99/kg | $6.72 | |
| Soy Extract, Vanilla Flavor | Case 20 kg | $5.01/kg | $5.21/kg | $100.20 |
| Half case 5 kg | $5.79/kg | $6.03/kg | $28.95 | |
| 1 kg | $6.72/kg | $6.99/kg | $6.72 | |
| Soy Extract, Strawberry Flavor | Case 20 kg | $5.01/kg | $5.21/kg | $100.20 |
| Half case 5 kg | $5.79/kg | $6.03/kg | $28.95 | |
| 1 kg | $6.72/kg | $6.99/kg | $6.72 | |
| Vegan Coconut Milk Powder | Case 15 kg | $10.88/kg | $11.31/kg | $163.20 |
| Half case 5 kg | $12.47/kg | $12.96/kg | $62.35 | |
| 1 kg | $14.51/kg | $15.08/kg | $14.51 | |
| Soy Protein Strips, Caramel Flavor | Case 10 kg | $13.92/kg | $14.49/kg | $139.20 |
| Half case 2 kg | $15.77/kg | $16.39/kg | $31.54 | |
| 1 kg | $18.43/kg | $19.16/kg | $18.43 | |
| Ground Soy Protein, Caramel Flavor | Case 10 kg | $4.19/kg | $4.36/kg | $41.90 |
| Half case 5 kg | $4.85/kg | $5.05/kg | $24.25 | |
| 1 kg | $5.64/kg | $5.85/kg | $5.64 | |
| Soy Protein Meatball-Style, Caramel Flavor | Case 10 kg | $4.83/kg | $5.03/kg | $48.30 |
| Half case 5 kg | $5.60/kg | $5.83/kg | $28.00 | |
| 1 kg | $6.50/kg | $6.76/kg | $6.50 | |
| Soy Protein Steak-Style, Caramel Flavor | Case 10 kg | $13.92/kg | $14.49/kg | $139.20 |
| Half case 2 kg | $15.77/kg | $16.39/kg | $31.54 | |
| 1 kg | $18.43/kg | $19.16/kg | $18.43 | |
| Ground Soy Protein, Garlic Flavor | Case 10 kg | $5.01/kg | $5.21/kg | $50.10 |
| Half case 5 kg | $5.79/kg | $6.03/kg | $28.95 | |
| 1 kg | $6.74/kg | $6.99/kg | $6.74 | |
| Ground Soy Protein, Bacon Flavor | Case 10 kg | $6.01/kg | $6.25/kg | $60.10 |
| Half case 5 kg | $6.95/kg | $7.23/kg | $34.75 | |
| 1 kg | $8.07/kg | $8.39/kg | $8.07 | |
| Ground Soy Protein, Calabrese Sausage Flavor | Case 10 kg | $6.25/kg | $6.50/kg | $62.50 |
| Half case 5 kg | $7.23/kg | $7.52/kg | $36.15 | |
| 1 kg | $8.41/kg | $8.74/kg | $8.41 | |
| Ground Soy Protein, Beef Flavor | Case 10 kg | $6.56/kg | $6.82/kg | $65.60 |
| Half case 5 kg | $7.60/kg | $7.89/kg | $38.00 | |
| 1 kg | $8.82/kg | $9.17/kg | $8.82 | |
| Ground Soy Protein, Onion and Parsley Flavor | Case 10 kg | $5.23/kg | $5.42/kg | $52.30 |
| Half case 5 kg | $6.05/kg | $6.29/kg | $30.25 | |
| 1 kg | $7.01/kg | $7.29/kg | $7.01 | |
| Ground Soy Protein, Fine Herbs Flavor | Case 10 kg | $5.81/kg | $6.05/kg | $58.10 |
| Half case 5 kg | $6.74/kg | $6.99/kg | $33.70 | |
| 1 kg | $7.82/kg | $8.13/kg | $7.82 | |
| Ground Soy Protein, Chicken Flavor | Case 10 kg | $5.48/kg | $5.70/kg | $54.80 |
| Half case 5 kg | $6.34/kg | $6.60/kg | $31.70 | |
| 1 kg | $7.36/kg | $7.66/kg | $7.36 | |
| Ground Soy Protein, Picanha Flavor | Case 10 kg | $6.21/kg | $6.46/kg | $62.10 |
| Half case 5 kg | $7.19/kg | $7.48/kg | $35.95 | |
| 1 kg | $8.35/kg | $8.68/kg | $8.35 | |
| Natural Soy Protein Strips | Case 10 kg | $13.92/kg | $14.49/kg | $139.20 |
| Half case 2 kg | $15.77/kg | $16.39/kg | $31.54 | |
| 1 kg | $18.43/kg | $19.16/kg | $18.43 | |
| Natural Ground Soy Protein | Case 10 kg | $4.19/kg | $4.36/kg | $41.90 |
| Half case 5 kg | $4.85/kg | $5.05/kg | $24.25 | |
| 1 kg | $5.64/kg | $5.85/kg | $5.64 | |
| Natural Soy Protein, Meatball-Style | Case 10 kg | $4.83/kg | $5.03/kg | $48.30 |
| Half case 5 kg | $5.60/kg | $5.83/kg | $28.00 | |
| 1 kg | $6.50/kg | $6.76/kg | $6.50 | |
| Natural Soy Protein, Steak-Style | Case 10 kg | $13.92/kg | $14.49/kg | $139.20 |
| Half case 2 kg | $15.77/kg | $16.39/kg | $31.54 | |
| 1 kg | $18.43/kg | $19.16/kg | $18.43 | |
| Soy Protein Meatball-Style, Garlic Flavor | Case 10 kg | $5.74/kg | $5.97/kg | $57.40 |
| Half case 5 kg | $6.64/kg | $6.89/kg | $33.20 | |
| 1 kg | $7.70/kg | $8.01/kg | $7.70 | |
| Soy Protein Meatball-Style, Bacon Flavor | Case 10 kg | $7.60/kg | $7.89/kg | $76.00 |
| Half case 5 kg | $8.80/kg | $9.15/kg | $44.00 | |
| 1 kg | $10.21/kg | $10.62/kg | $10.21 | |
| Soy Protein Meatball-Style, Calabrese Sausage Flavor | Case 10 kg | $7.09/kg | $7.38/kg | $70.90 |
| Half case 5 kg | $8.21/kg | $8.54/kg | $41.05 | |
| 1 kg | $9.54/kg | $9.92/kg | $9.54 | |
| Soy Protein Meatball-Style, Beef Flavor | Case 10 kg | $7.56/kg | $7.88/kg | $75.60 |
| Half case 5 kg | $8.76/kg | $9.11/kg | $43.80 | |
| 1 kg | $10.17/kg | $10.58/kg | $10.17 | |
| Soy Protein Meatball-Style, Onion and Parsley Flavor | Case 10 kg | $6.46/kg | $6.72/kg | $64.60 |
| Half case 5 kg | $7.48/kg | $7.78/kg | $37.40 | |
| 1 kg | $8.68/kg | $9.03/kg | $8.68 | |
| Soy Protein Meatball-Style, Chicken Flavor | Case 10 kg | $6.25/kg | $6.50/kg | $62.50 |
| Half case 5 kg | $7.23/kg | $7.52/kg | $36.15 | |
| 1 kg | $8.41/kg | $8.74/kg | $8.41 |